[PL] Dead Workshop - w koncu przyszla na mnie pora !

Miejsce na prezentację i omawianie modeli, nad którymi ciągle pracujecie.
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat nie ukończonych modeli. Jeśli macie fotki gotowych prac, to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z WIPami.
dead
Posts: 998
Joined: 19 Oct 2005, o 23:41
Location: Wejherowo
Contact:

Post by dead »

@Kyrielejson : jesli chodzi o skore to ja sobie zaczalem chwalic tutoriala na stronie chestow ;) - giganta wg niego robilem i nie jest najgorzej ... (moze zakupie sobie ksiazeczke ;) )

@IRKUCK : no ba jasne ze sam ;) (z tym akurat nie mam problemow gorzej z malowaniem ^^")
dead
Posts: 998
Joined: 19 Oct 2005, o 23:41
Location: Wejherowo
Contact:

Post by dead »

Wlosy u wzsystkich pokonczone teraz tylko zostalo dopiescic detale zrobic podstawki i oddac figsy ...

ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image

jea - juz na finiszu ... ciesze sie ze bee mial panie z glowy ...
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

Lepiej to teraz wygląda. I fotki jakby lepsze :)
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Post by Nameless »

tylko ten zloty/zolty cos strasznie blaskomiotny
Image
dead
Posts: 998
Joined: 19 Oct 2005, o 23:41
Location: Wejherowo
Contact:

Post by dead »

OK teraz przyszla pora na herosow do HE army ...
Ten po lewej to wg mnie najfajniejszy model ;) (zlozony z wielu bitsow do nowych HE + pare od starych np nogi i plaszczyk arczerow)
ImageClick to see full-sized image
[rimg]https://img50.imageshack.us/img50/2883/m2qc5.th.jpg[/rimg][rimg]https://img146.imageshack.us/img146/5627/m3zh4.th.jpg[/rimg]

Na moim LCD bylo troche za jasne wiec przyciemnilem i teraz nie wiem czy nie za ciemne bedzie na CRT ... ale coz ... troche sie rozczarowalem tym ze moj aparat inaczej interpretuje kolory - wychodza blado w porownaniu do realu ale coz nic na to nie poradze ...

Mam nadzieje ze sie podobaja - w sumie nie napracowalem sie duzo bo ok 6h na 2 kolesi a efekt przerosl moje oczekiwania - no i pierwsze mazanie na bialym podkladzie ;) ...

PS zastanawiam sie nad jakimis FH ale nie wiem czy fajnie by wygladaly - moze macie pomysly na jakis prosty FH ?? (nie wiem czy runy by byly git a linijka ze zlotego nmm nie wiem czy nadalaby plaszczyka jakis fajniejszych form) ... jak mozecie pomozcie ;)
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

Bardzo ładni. Znacznie lepsi niż te niezbyt ubrane panienki ostatnio.
Zupełnie inna klasa (moim zdaniem)

Freehandy? A muszą być?
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

Post by Demi_morgana »

szkoda tylko ze szerzy sie plaga zapominalstwa o podstawkach :snooty:
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
dead
Posts: 998
Joined: 19 Oct 2005, o 23:41
Location: Wejherowo
Contact:

Post by dead »

Kolejne etapy pracy nad armia (sa to malunki moje i mojego kumpla - pewnie bedzie widac co moje ;) )

5ed lucznicy - ledwo co zaczeci!
ImageClick to see full-sized image
[rimg]https://img514.imageshack.us/img514/4961/a2xt2.th.jpg[/rimg][rimg]https://img514.imageshack.us/img514/9299/a3xu9.th.jpg[/rimg]
Bolec malowany przez Draco
ImageClick to see full-sized image
[rimg]https://img514.imageshack.us/img514/6344/b2hx4.th.jpg[/rimg][rimg]https://img514.imageshack.us/img514/5115/b3yl0.th.jpg[/rimg]
oraz konwersja rydwanu - polaczenie nowych bitsow ze starym metalowym tiranociem da mu w sumie bardzo swierzy wyglad
ImageClick to see full-sized image
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Post by Ana »

wow ten "new style" robi wrażenie :D Bardzo estetyczne prace i nie tyle myślę tu o kolorkach, a o estetyce pracy. IMO znów zrobiłeś krok do przodu - gratuluję.
Olśniewające są błękitne kiecki w oddziale i przez to że to WIPy, to nic nie będę wytykać, bo to co skończone jest extra :D To taki table top w stylu Szarego :lol:

P.S. ale i zgadzam się z demi_m, że powinieneś się przyłożyć do podstawek. Szkoda, żeby niweczyły całą pracę.
-- Ańa

Image
Post Reply