@IRKUCK : no ba jasne ze sam
[PL] Dead Workshop - w koncu przyszla na mnie pora !
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat nie ukończonych modeli. Jeśli macie fotki gotowych prac, to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z WIPami.
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat nie ukończonych modeli. Jeśli macie fotki gotowych prac, to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z WIPami.
Wlosy u wzsystkich pokonczone teraz tylko zostalo dopiescic detale zrobic podstawki i oddac figsy ...
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
jea - juz na finiszu ... ciesze sie ze bee mial panie z glowy ...
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Click to see full-sized imagejea - juz na finiszu ... ciesze sie ze bee mial panie z glowy ...
mozliwe iz beda mnie czekaly jeszcze drobne poprawki ale na dzien dzisiejszy prace skonczone wygladaja TAK:
Click to see full-sized image
[rimg]https://img85.imageshack.us/img85/6366/trupa1byt7.th.jpg[/rimg][rimg]https://img85.imageshack.us/img85/248/trupa1dnq4.th.jpg[/rimg]
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
[rimg]https://img85.imageshack.us/img85/5323/trupa2bve1.th.jpg[/rimg][rimg]https://img85.imageshack.us/img85/6723/trupa2dxf5.th.jpg[/rimg]
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
[rimg]https://img85.imageshack.us/img85/1467/trupa3byb8.th.jpg[/rimg][rimg]https://img85.imageshack.us/img85/5762/trupa3dzh4.th.jpg[/rimg]
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
[rimg]https://img85.imageshack.us/img85/3300/trupa4brv4.th.jpg[/rimg][rimg]https://img85.imageshack.us/img85/5656/trupa4daa7.th.jpg[/rimg]
Click to see full-sized image
tak sie prezentuje owe 13 panienek mam nadzieje ze to koniec prac i tego sie trzymajmy
pozdro
Click to see full-sized image[rimg]https://img85.imageshack.us/img85/6366/trupa1byt7.th.jpg[/rimg][rimg]https://img85.imageshack.us/img85/248/trupa1dnq4.th.jpg[/rimg]
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image[rimg]https://img85.imageshack.us/img85/5323/trupa2bve1.th.jpg[/rimg][rimg]https://img85.imageshack.us/img85/6723/trupa2dxf5.th.jpg[/rimg]
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image[rimg]https://img85.imageshack.us/img85/1467/trupa3byb8.th.jpg[/rimg][rimg]https://img85.imageshack.us/img85/5762/trupa3dzh4.th.jpg[/rimg]
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image[rimg]https://img85.imageshack.us/img85/3300/trupa4brv4.th.jpg[/rimg][rimg]https://img85.imageshack.us/img85/5656/trupa4daa7.th.jpg[/rimg]
Click to see full-sized imagetak sie prezentuje owe 13 panienek mam nadzieje ze to koniec prac i tego sie trzymajmy
OK teraz przyszla pora na herosow do HE army ...
Ten po lewej to wg mnie najfajniejszy model
(zlozony z wielu bitsow do nowych HE + pare od starych np nogi i plaszczyk arczerow)
Click to see full-sized image
[rimg]https://img50.imageshack.us/img50/2883/m2qc5.th.jpg[/rimg][rimg]https://img146.imageshack.us/img146/5627/m3zh4.th.jpg[/rimg]
Na moim LCD bylo troche za jasne wiec przyciemnilem i teraz nie wiem czy nie za ciemne bedzie na CRT ... ale coz ... troche sie rozczarowalem tym ze moj aparat inaczej interpretuje kolory - wychodza blado w porownaniu do realu ale coz nic na to nie poradze ...
Mam nadzieje ze sie podobaja - w sumie nie napracowalem sie duzo bo ok 6h na 2 kolesi a efekt przerosl moje oczekiwania - no i pierwsze mazanie na bialym podkladzie
...
PS zastanawiam sie nad jakimis FH ale nie wiem czy fajnie by wygladaly - moze macie pomysly na jakis prosty FH ?? (nie wiem czy runy by byly git a linijka ze zlotego nmm nie wiem czy nadalaby plaszczyka jakis fajniejszych form) ... jak mozecie pomozcie
Ten po lewej to wg mnie najfajniejszy model
Click to see full-sized image[rimg]https://img50.imageshack.us/img50/2883/m2qc5.th.jpg[/rimg][rimg]https://img146.imageshack.us/img146/5627/m3zh4.th.jpg[/rimg]
Na moim LCD bylo troche za jasne wiec przyciemnilem i teraz nie wiem czy nie za ciemne bedzie na CRT ... ale coz ... troche sie rozczarowalem tym ze moj aparat inaczej interpretuje kolory - wychodza blado w porownaniu do realu ale coz nic na to nie poradze ...
Mam nadzieje ze sie podobaja - w sumie nie napracowalem sie duzo bo ok 6h na 2 kolesi a efekt przerosl moje oczekiwania - no i pierwsze mazanie na bialym podkladzie
PS zastanawiam sie nad jakimis FH ale nie wiem czy fajnie by wygladaly - moze macie pomysly na jakis prosty FH ?? (nie wiem czy runy by byly git a linijka ze zlotego nmm nie wiem czy nadalaby plaszczyka jakis fajniejszych form) ... jak mozecie pomozcie
-
Demi_morgana
- Chest of Colors

- Posts: 15233
- Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
- Location: Eldorado
- Contact:
Kolejne etapy pracy nad armia (sa to malunki moje i mojego kumpla - pewnie bedzie widac co moje
)
5ed lucznicy - ledwo co zaczeci!
Click to see full-sized image
[rimg]https://img514.imageshack.us/img514/4961/a2xt2.th.jpg[/rimg][rimg]https://img514.imageshack.us/img514/9299/a3xu9.th.jpg[/rimg]
Bolec malowany przez Draco
Click to see full-sized image
[rimg]https://img514.imageshack.us/img514/6344/b2hx4.th.jpg[/rimg][rimg]https://img514.imageshack.us/img514/5115/b3yl0.th.jpg[/rimg]
oraz konwersja rydwanu - polaczenie nowych bitsow ze starym metalowym tiranociem da mu w sumie bardzo swierzy wyglad
Click to see full-sized image
5ed lucznicy - ledwo co zaczeci!
Click to see full-sized image[rimg]https://img514.imageshack.us/img514/4961/a2xt2.th.jpg[/rimg][rimg]https://img514.imageshack.us/img514/9299/a3xu9.th.jpg[/rimg]
Bolec malowany przez Draco
Click to see full-sized image[rimg]https://img514.imageshack.us/img514/6344/b2hx4.th.jpg[/rimg][rimg]https://img514.imageshack.us/img514/5115/b3yl0.th.jpg[/rimg]
oraz konwersja rydwanu - polaczenie nowych bitsow ze starym metalowym tiranociem da mu w sumie bardzo swierzy wyglad
Click to see full-sized imagewow ten "new style" robi wrażenie
Bardzo estetyczne prace i nie tyle myślę tu o kolorkach, a o estetyce pracy. IMO znów zrobiłeś krok do przodu - gratuluję.
Olśniewające są błękitne kiecki w oddziale i przez to że to WIPy, to nic nie będę wytykać, bo to co skończone jest extra
To taki table top w stylu Szarego 
P.S. ale i zgadzam się z demi_m, że powinieneś się przyłożyć do podstawek. Szkoda, żeby niweczyły całą pracę.
Olśniewające są błękitne kiecki w oddziale i przez to że to WIPy, to nic nie będę wytykać, bo to co skończone jest extra
P.S. ale i zgadzam się z demi_m, że powinieneś się przyłożyć do podstawek. Szkoda, żeby niweczyły całą pracę.





