[PL] Golden Demon w Polsce
-
szafa
Czolko, poczulem sie wywolany do odpowiedzi.
Golden Daemon Poland 2007 odbedzie sie 2 wrzesnia w niedziele w ramach konwentu Polcon.
Wjazd jednodniowy 25 PLN, caloimprezowy (4 dni) 50 PLN, grupowo 40 PLN, szczegoly:
https://warszawa2007.polcon.pl/page1.php ... kredytacja
Games Workshop scisle wspolpracuje z Polconem i ze mna sila rzeczy jako koordynatorem bloku gier.
Szaman stara sie opublikowac jak najszybciej regulamin, ale potrzebuje jeszcze kilku zielonych swiatelek w Nottingham, czekajcie cierpliwie, bede szczesliwy mogac sprzedac Wam najnowsze njusy.
Regulamin ma byc bardzo podobny do "centralnego", bedziemy tez podobno mieli miedzynarodowa obsade sedziowska.
Co do Polconu to zapraszam na calosc, Szaman podobniez planuje Scrap Daemona, gracze tez beda mieli okazje posnigac w turniejach, rownolegle z GD beda Druzynowe Mistrzostwa Polski WFB i pare innych.
Golden Daemon Poland 2007 odbedzie sie 2 wrzesnia w niedziele w ramach konwentu Polcon.
Wjazd jednodniowy 25 PLN, caloimprezowy (4 dni) 50 PLN, grupowo 40 PLN, szczegoly:
https://warszawa2007.polcon.pl/page1.php ... kredytacja
Games Workshop scisle wspolpracuje z Polconem i ze mna sila rzeczy jako koordynatorem bloku gier.
Szaman stara sie opublikowac jak najszybciej regulamin, ale potrzebuje jeszcze kilku zielonych swiatelek w Nottingham, czekajcie cierpliwie, bede szczesliwy mogac sprzedac Wam najnowsze njusy.
Regulamin ma byc bardzo podobny do "centralnego", bedziemy tez podobno mieli miedzynarodowa obsade sedziowska.
Co do Polconu to zapraszam na calosc, Szaman podobniez planuje Scrap Daemona, gracze tez beda mieli okazje posnigac w turniejach, rownolegle z GD beda Druzynowe Mistrzostwa Polski WFB i pare innych.
-
Alek
[PL] Golden Demon w Polsce
"Cierpliwość jest cnotą" 
Dobrze, że coś się ruszyło w końcu
Dobrze, że coś się ruszyło w końcu
-
Przemas
-
Kotlet_Schabowy
[PL] Golden Demon w Polsce
Dokładnie. Sam mam zamiar się ruszyć w końcu, skoro uczelnia się skończyła
Wcześniej już wyrażałem nadzieję, że chyba "standardowe" kategorie pozostaną bez większych zmian (podstawki, konwersje itp.), więc już można się zabierać za malowanie
Co nie zmienia faktu właśnie, że dobrze by było już wszystko wiedzieć 
-
Raptaparat
RE: [PL] Golden Demon w Polsce
Jesli juz zaczynacie to najlepiej sie kierowac zasadami z GD UK bo prawdopodobnie beda identyczne u nas. J aplanuje ruszyc z malowaniem gdzies pod koniec lipca;)
-
Alek
