[PL] Bazyliszek
-
robacek
kurcze, ja wracalem caly podkrecony pozytywna atmosfera. bylo super, ludzie git, klimat super, malowanie z poczatkujachymi fajne, sluchanie o ich problemach w dowodzeniu necronami - bomba! warszawa jawi mi sie jako miasto objazdow, policji i ulewnych deszczow 
powrot mielismy ciezki w zatloczonym przedziale ale bylo warto! zeby zawsze bylo tak fajnie!!! :brawo: :brawo: :brawo:
kto nie byl - niech placze!!
powrot mielismy ciezki w zatloczonym przedziale ale bylo warto! zeby zawsze bylo tak fajnie!!! :brawo: :brawo: :brawo:
kto nie byl - niech placze!!
-
hashmallum
-
Nameless
- The Better Choice

- Posts: 17415
- Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
- Location: Silesia, Poland
- Contact:
Wielkie pozdrowienia i podziekowania za rewelacyjne spotkanie. Nie wiem, kiedy odespie ten weekend 
Milej sie teraz bedzie rozmawiac na coc, jak juz wiem, kto z drugiej strony komputera siedzi.
gratulacje dal zwyciezcow w konkursie.
I osobne dzieki dla gospodarzy nocnej imprezy - szkoda, ze nie byli w stanie nas pozegnac
Milej sie teraz bedzie rozmawiac na coc, jak juz wiem, kto z drugiej strony komputera siedzi.
gratulacje dal zwyciezcow w konkursie.
I osobne dzieki dla gospodarzy nocnej imprezy - szkoda, ze nie byli w stanie nas pozegnac
-
illusionrip
- Sonny Crockett
- Posts: 1579
- Joined: 19 Jun 2005, o 08:48
- Location: poznan/poland
- Contact:
-
Demi_morgana
- Chest of Colors

- Posts: 15233
- Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
- Location: Eldorado
- Contact:
-
Slawek
-
Demi_morgana
- Chest of Colors

- Posts: 15233
- Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
- Location: Eldorado
- Contact:




