[PL] Bazyliszek

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
robacek

Post by robacek »

hahaahaha do jehowych mi brakuje troche:) ale moze nie chce jechac piwem jak hmmm _ _ _ _:) ale na kubusia bardzo chetnie wyskocze pogadac nastepnym razem :roll:
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

kurcze, ja wracalem caly podkrecony pozytywna atmosfera. bylo super, ludzie git, klimat super, malowanie z poczatkujachymi fajne, sluchanie o ich problemach w dowodzeniu necronami - bomba! warszawa jawi mi sie jako miasto objazdow, policji i ulewnych deszczow :P

powrot mielismy ciezki w zatloczonym przedziale ale bylo warto! zeby zawsze bylo tak fajnie!!! :brawo: :brawo: :brawo:

kto nie byl - niech placze!!
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
hashmallum

Post by hashmallum »

A ze co z tym 'zeby zawsze bylo tak fajnie!!!' , ze co ostatnio bylo gorzej? (mlotek) Juz mnie tu mowic Heniu o co cho :P Teraz moze sie pojawicie na Falkonie w Lublinie co?
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

Lublin? To jeszcze dalej na wschód? :shock: ;)

zeby zawsze tak bylo = fajnie jesli by juz zawsze bylo tak jak teraz. na mlotku bylo fajnie, ale teraz ekipa byla liczniejsza i do tego dali nam leczo za darmo :D :D

a ponoc na drugi dzien byla zupa, tyle ze mi to umknelo :(
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Post by Nameless »

Wielkie pozdrowienia i podziekowania za rewelacyjne spotkanie. Nie wiem, kiedy odespie ten weekend ;)
Milej sie teraz bedzie rozmawiac na coc, jak juz wiem, kto z drugiej strony komputera siedzi.
gratulacje dal zwyciezcow w konkursie.
I osobne dzieki dla gospodarzy nocnej imprezy - szkoda, ze nie byli w stanie nas pozegnac :D
Image
illusionrip
Sonny Crockett
Posts: 1579
Joined: 19 Jun 2005, o 08:48
Location: poznan/poland
Contact:

Post by illusionrip »

it will be a great week end
very fun, nobody make war to nobody
i meet the youngest clone of vazhyl "leszek", very sympathic :D

we definitely want some pic of this marvellous bathroom ;)

i'm impressed to see pics
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

Post by Demi_morgana »

You should've come with us! :razz:
You lazy git :wink:
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
Slawek

Post by Slawek »

Stefan choose my small house party...
:)
You all were so busy that you didnt come to see great battles of my army ;)
Meet you all in Paradox was cool...
Demi your land raider was very impressive...
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

Post by Demi_morgana »

Slawek wrote: You all were so busy that you didnt come to see great battles of my army ;)
hey, that's not 100% truth:
I had the honor to shake power fist of Your terminator librarian... :snooty:
moreover I've seen the moment when Your kid lost a battle for You :razz: :wink:
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Post by Ana »

Przypominam, że Stefan umie czytać po Polsku, a to jest PL część forum :P

@Sławk: Właśnie zdałam sobie z tego sprawę, gdy wpadłeś do nas pod konieć dnia
Przepraszam, że nie wpadliśmy i nie pożyczyliśmy Ci masakry :oops:
-- Ańa

Image
Post Reply