@DiaCon - dzieki, tak to kupny drucik...
[PL] PIMP MY MINI ... czyli ... ODPICUJCIE MOJA FIGSE
-
frodoz
-
Demi_morgana
- Chest of Colors

- Posts: 15233
- Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
- Location: Eldorado
- Contact:
To się cieszę. Co do fluffu to się nie posiłkowałem, bo:
1) nie znałem go
2) uznałem że w pimpowaniu nie chodzi chyba o uchwycenie jakiegoś fluffu (no, może jakiegoś ziomalskiego
)
Ale jakoś tak sobie rozważałem właśnie marsjańskie klimaty i miałem ochotę na czerwień + coś...
No i wyszło "coś"
To dziś spakuję, jutro wyślę
1) nie znałem go
2) uznałem że w pimpowaniu nie chodzi chyba o uchwycenie jakiegoś fluffu (no, może jakiegoś ziomalskiego
Ale jakoś tak sobie rozważałem właśnie marsjańskie klimaty i miałem ochotę na czerwień + coś...
No i wyszło "coś"
To dziś spakuję, jutro wyślę
-
DEMON_COLOR
-
Telchar
Witam,
PIMPujecie jeszcze figsy?
Mam mega wypaśną, bombastyczną figurkę Deathmastera Snikcha.
Wszyscy wiedzą jak wygląda ale zamieszczę linka do oryginału: https://uk.games-workshop.com/storefront ... Img=253241
Jest to moim zdaniem jedna z najlepszych figurek GW (o ile nie najlepsza
) i nie chciałbym pokalać jej swoim badziewnym malowaniem.
Moja banda skavenów czeka na wodza,
so CoC PLEASE PIMP MY MINI !!!
PIMPujecie jeszcze figsy?
Mam mega wypaśną, bombastyczną figurkę Deathmastera Snikcha.
Wszyscy wiedzą jak wygląda ale zamieszczę linka do oryginału: https://uk.games-workshop.com/storefront ... Img=253241
Jest to moim zdaniem jedna z najlepszych figurek GW (o ile nie najlepsza
Moja banda skavenów czeka na wodza,
so CoC PLEASE PIMP MY MINI !!!


