[PL] PIMP MY MINI ... czyli ... ODPICUJCIE MOJA FIGSE

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

a jak poza impreza to nic dziwnego ze mi ucieklo :)

@DiaCon - dzieki, tak to kupny drucik...
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Eliash

Post by Eliash »

no odpimpowania sa świetne :D swietne NMM, a kizia mizia mnie rozwala :D
frodoz

Post by frodoz »

:shock:
to Kizia? naprawdę? szczenopad !
ta rdza, te szramy i pęknięcia na pancerzu, te zgaszone kolory... uroniłem łezkę (chlip).
klimat figurki uchwycony idealnie - posiłkowałeś się fluffem? dziewoja biega po okopach i takie tam. czerwień nawet można podciągnąć pod marsjański kamuflaż...

splendid!
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

Post by Demi_morgana »

:curtain: @mahon - to chyba znaczy ze Twoja praca sie spodobala :roll: :wink:
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

To się cieszę. Co do fluffu to się nie posiłkowałem, bo:
1) nie znałem go
2) uznałem że w pimpowaniu nie chodzi chyba o uchwycenie jakiegoś fluffu (no, może jakiegoś ziomalskiego ;) )
Ale jakoś tak sobie rozważałem właśnie marsjańskie klimaty i miałem ochotę na czerwień + coś...
No i wyszło "coś" :P

To dziś spakuję, jutro wyślę :)
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
DEMON_COLOR

Post by DEMON_COLOR »

ejj racja =)) ta praca Mi też sie strasznie podooba =DD Ej a kiedy ja bedemógł coś odpimpować :D??? Mam głód MALOWANIA :twisted: :twisted: :roll:
Galharen
Posts: 1031
Joined: 25 May 2005, o 10:28
Location: Poznań / Poland
Contact:

Post by Galharen »

DEMON- mi możesz coś odpimpować :wink: jak tak bardzo chcesz. :D
DiaCon

Post by DiaCon »

@Galharen Bierz sie do roboty :D Twierdza potzrebuje dobrych malarzy !! :)
Telchar

Post by Telchar »

Witam,
PIMPujecie jeszcze figsy?

Mam mega wypaśną, bombastyczną figurkę Deathmastera Snikcha.
Wszyscy wiedzą jak wygląda ale zamieszczę linka do oryginału: https://uk.games-workshop.com/storefront ... Img=253241

Jest to moim zdaniem jedna z najlepszych figurek GW (o ile nie najlepsza 8)) i nie chciałbym pokalać jej swoim badziewnym malowaniem.

Moja banda skavenów czeka na wodza,

so CoC PLEASE PIMP MY MINI !!! :D
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

oficjalnie nie - chyba, że kogoś namówisz ;)
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Post Reply