[PL] Warsztat Szczurka

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Marek
Posts: 533
Joined: 30 Jun 2008, o 15:56
Location: Lublin

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by Marek »

Bardzo fajne metaliki na tym pierwszym. Nie znam figurki wiec nie do konca wiem jak toto wyglada, a zdjecia mi tego nie pokazuja. Podstawka tez jest elegancka.

Skrzydla to trudno powiedziec, dopoki nie beda do czego przyklejone :)
*** de gustibus non est disputandum ***
gimiak
Posts: 181
Joined: 27 Jan 2010, o 21:41
Location: Opole
Contact:

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by gimiak »

Świetna skóra ci wyszła na tym orku. :clap:
Kramik z różnościami Gimiaka... czyli mrocznyraj.pl.
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by Slawol »

Warcaster jako model podoba mi się tylko od pasa w górę, sukienka mnie nieźle drażni :mrgreen: Duszki tutaj jeszcze zniosę, choć te wylatujące z płaszczy wampirów z WFB też mnie gryzą mocno w oczy. Jeśli to skończony model, to brakuje mi krawędzi w jasnym metalu :) Poza tym kolorystyka faktycznie ość oryginalna. Miejscami przyciemniłbym jeszcze krew jakąś mieszanką z czarnym inkiem/chestnutem.

Skrzydła efektowne, bardzo kolorowe. Rogi bym tylko jeszcze trochę podciągnął.

Czekam na więcej :)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
IRKUCK
Posts: 1993
Joined: 29 Aug 2005, o 14:20
Contact:

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by IRKUCK »

podobają mi się skrzydła fajne efektowne :)
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
szczurek_
Posts: 812
Joined: 6 Aug 2007, o 08:38
Location: Warszawa

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by szczurek_ »

Z meatlikami musze jezcze potrenowac i wziasc sobei do serca rady Any (bardziej glazy niz washe :wink: ) .
Smok wkrótce ... :wink:
Image
przemosz.
Posts: 1318
Joined: 6 Jun 2006, o 14:55

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by przemosz. »

Fajne , fajne to skrzydelko !Co do licza to widzialbym mocniejsze kontrasty i na metalikach i na szacie.
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by Flameon »

Z tą czerwienią na tym Lichu to chyba troszeczkę Przegiąłeś ;)
Oczywiście jeśli to jest krew :curtain:
A skrzydła fajne, czekam na resztę modelu ;)
sea.man
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 4867
Joined: 4 Sep 2008, o 17:58
Location: Munich, Germany

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by sea.man »

dołączam do ochów i achów nad skrzydłem, smok czy wywerna zapowiada się nieźle!
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
Mike

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by Mike »

Jakieś postępy? Chętnie bym gotowego orka obaczył ;)
Post Reply