Skrzydla to trudno powiedziec, dopoki nie beda do czego przyklejone
[PL] Warsztat Szczurka
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Re: [PL] Warsztat Szczurka
Bardzo fajne metaliki na tym pierwszym. Nie znam figurki wiec nie do konca wiem jak toto wyglada, a zdjecia mi tego nie pokazuja. Podstawka tez jest elegancka.
Skrzydla to trudno powiedziec, dopoki nie beda do czego przyklejone
Skrzydla to trudno powiedziec, dopoki nie beda do czego przyklejone
*** de gustibus non est disputandum ***
Re: [PL] Warsztat Szczurka
Świetna skóra ci wyszła na tym orku. 
Re: [PL] Warsztat Szczurka
Warcaster jako model podoba mi się tylko od pasa w górę, sukienka mnie nieźle drażni
Duszki tutaj jeszcze zniosę, choć te wylatujące z płaszczy wampirów z WFB też mnie gryzą mocno w oczy. Jeśli to skończony model, to brakuje mi krawędzi w jasnym metalu
Poza tym kolorystyka faktycznie ość oryginalna. Miejscami przyciemniłbym jeszcze krew jakąś mieszanką z czarnym inkiem/chestnutem.
Skrzydła efektowne, bardzo kolorowe. Rogi bym tylko jeszcze trochę podciągnął.
Czekam na więcej
Skrzydła efektowne, bardzo kolorowe. Rogi bym tylko jeszcze trochę podciągnął.
Czekam na więcej
Re: [PL] Warsztat Szczurka
podobają mi się skrzydła fajne efektowne 
Re: [PL] Warsztat Szczurka
Z meatlikami musze jezcze potrenowac i wziasc sobei do serca rady Any (bardziej glazy niz washe
) .
Smok wkrótce ...
Smok wkrótce ...

Re: [PL] Warsztat Szczurka
Fajne , fajne to skrzydelko !Co do licza to widzialbym mocniejsze kontrasty i na metalikach i na szacie.
Re: [PL] Warsztat Szczurka
Z tą czerwienią na tym Lichu to chyba troszeczkę Przegiąłeś 
Oczywiście jeśli to jest krew
A skrzydła fajne, czekam na resztę modelu
Oczywiście jeśli to jest krew
A skrzydła fajne, czekam na resztę modelu
Re: [PL] Warsztat Szczurka
dołączam do ochów i achów nad skrzydłem, smok czy wywerna zapowiada się nieźle!
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22







Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image