Page 39 of 65

Re: [PL] Malunki C'tana

Posted: 8 Nov 2011, o 21:00
by Maru
to może od razu zrób z tego Bumerabng ??

Re: [PL] Malunki C'tana

Posted: 9 Nov 2011, o 11:20
by Flameon
Ja też chcę aerograf :( model bardzo fajny, nie podoba mi się tylko płaszcz i bumerang, może jakby wywijał nim nad głową to by wyglądało naturalniej ;)

Re: [PL] Malunki C'tana

Posted: 9 Nov 2011, o 12:22
by Ctan
Spoko, następny necron, którego robię ma bardziej powywijaną laskę. Ale już położyłem na to laskę :)

Aerograf fajna rzecz, ale szczerze mówiąc bez tego też można się obejść (chyba, że malujesz pojazdy), ja używam tylko wtedy kiedy muszę bo nie chce mi się go później myć :lol:

Jak kiedyś byś bardzo potrzebował użyć tego dobrodziejstwa techniki to możesz wpaść do mojego stacjonarnego warsztatu :)

Re: [PL] Malunki C'tana

Posted: 9 Nov 2011, o 13:44
by Flameon
No to by było miłe bo zanim odłożę na własny minie trochę czasu :D

Re: [PL] Malunki C'tana

Posted: 12 Nov 2011, o 11:03
by Ctan
Coś nowego panowie i panie :) tym razem laska jest prosta i sztywna jak.... nie powiem co :lol:

ImageClick to see full-sized image

Re: [PL] Malunki C'tana

Posted: 12 Nov 2011, o 11:40
by Wojteq
Technicznie bardzo mi się podoba, ale nie pasuje mi kolorystycznie ten pomarańcz. Chyba o jeden kolor za dużo.
Spękana faktura ma ciekawy kolor i dobrze się prezentuje.

Na podstawce kryształy ładnie świecą, ale trochę pusto i płasko jest. Piasek na czarno i drybrush- nie do tego nas przyzwyczaiłeś.

Dziwne, że nie wyróżniłeś jakoś tej kuli w lewej ręce. Aż prosi się na niej o jakiś bajer przyciągający wzrok (OSL, jakaś moc, czy coś), a jest pominięta.

Re: [PL] Malunki C'tana

Posted: 12 Nov 2011, o 11:47
by Ctan
To jest złoty, nie pomarańcz :)
faktycznie może trochę mało wygląda na metalik na fotce..

Re: [PL] Malunki C'tana

Posted: 12 Nov 2011, o 16:53
by Maru
a stary klasyczny Lord na Sedeśie :) Bałdzo ładny .. o le sie tego namalowałem .. n zamówienie , a ile tego jeszcze leży w domu mojego .... (zwykłe śmietniki)

robiłeś mu cos z laga czy to test ta nowa po up dacie ??

Re: [PL] Malunki C'tana

Posted: 13 Nov 2011, o 16:20
by dead
Podstawka jest prosta ale baprawde fajna - BTW krysztalki promienieja na "podwozie" deski ?
Odnosnie spekan napisalem w WiPie

Re: [PL] Malunki C'tana

Posted: 13 Nov 2011, o 17:25
by Ctan
Laske wzialem od jakiegos innego lorda i ja przerobilem. Krysztalki swieca tylko na podstawke, na deske juz niet. Od spodu sa tylko proste metaliki..

Za niedlugo pewnie pobawie sie na jeszcze jakims innym testowym destroyerze w swiatelka, bardziej naturalne :)