Page 39 of 65
Re: [PL] Malunki C'tana
Posted: 8 Nov 2011, o 21:00
by Maru
to może od razu zrób z tego Bumerabng ??
Re: [PL] Malunki C'tana
Posted: 9 Nov 2011, o 11:20
by Flameon
Ja też chcę aerograf

model bardzo fajny, nie podoba mi się tylko płaszcz i bumerang, może jakby wywijał nim nad głową to by wyglądało naturalniej

Re: [PL] Malunki C'tana
Posted: 9 Nov 2011, o 12:22
by Ctan
Spoko, następny necron, którego robię ma bardziej powywijaną laskę. Ale już położyłem na to laskę
Aerograf fajna rzecz, ale szczerze mówiąc bez tego też można się obejść (chyba, że malujesz pojazdy), ja używam tylko wtedy kiedy muszę bo nie chce mi się go później myć
Jak kiedyś byś bardzo potrzebował użyć tego dobrodziejstwa techniki to możesz wpaść do mojego stacjonarnego warsztatu

Re: [PL] Malunki C'tana
Posted: 9 Nov 2011, o 13:44
by Flameon
No to by było miłe bo zanim odłożę na własny minie trochę czasu

Re: [PL] Malunki C'tana
Posted: 12 Nov 2011, o 11:03
by Ctan
Coś nowego panowie i panie

tym razem laska jest prosta i sztywna jak.... nie powiem co
Click to see full-sized image
Re: [PL] Malunki C'tana
Posted: 12 Nov 2011, o 11:40
by Wojteq
Technicznie bardzo mi się podoba, ale nie pasuje mi kolorystycznie ten pomarańcz. Chyba o jeden kolor za dużo.
Spękana faktura ma ciekawy kolor i dobrze się prezentuje.
Na podstawce kryształy ładnie świecą, ale trochę pusto i płasko jest. Piasek na czarno i drybrush- nie do tego nas przyzwyczaiłeś.
Dziwne, że nie wyróżniłeś jakoś tej kuli w lewej ręce. Aż prosi się na niej o jakiś bajer przyciągający wzrok (OSL, jakaś moc, czy coś), a jest pominięta.
Re: [PL] Malunki C'tana
Posted: 12 Nov 2011, o 11:47
by Ctan
To jest złoty, nie pomarańcz
faktycznie może trochę mało wygląda na metalik na fotce..
Re: [PL] Malunki C'tana
Posted: 12 Nov 2011, o 16:53
by Maru
a stary klasyczny Lord na Sedeśie

Bałdzo ładny .. o le sie tego namalowałem .. n zamówienie , a ile tego jeszcze leży w domu mojego .... (zwykłe śmietniki)
robiłeś mu cos z laga czy to test ta nowa po up dacie ??
Re: [PL] Malunki C'tana
Posted: 13 Nov 2011, o 16:20
by dead
Podstawka jest prosta ale baprawde fajna - BTW krysztalki promienieja na "podwozie" deski ?
Odnosnie spekan napisalem w WiPie
Re: [PL] Malunki C'tana
Posted: 13 Nov 2011, o 17:25
by Ctan
Laske wzialem od jakiegos innego lorda i ja przerobilem. Krysztalki swieca tylko na podstawke, na deske juz niet. Od spodu sa tylko proste metaliki..
Za niedlugo pewnie pobawie sie na jeszcze jakims innym testowym destroyerze w swiatelka, bardziej naturalne
