[PL] Rozne smieszne rzeczy :)

Offtop - wiecie, wszystko i nic...
Post Reply
sea.man
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 4867
Joined: 4 Sep 2008, o 17:58
Location: Munich, Germany

Re: [PL] Rozne smieszne rzeczy :)

Post by sea.man »

miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Rozne smieszne rzeczy :)

Post by mahon »

ten dzieciak co się popisywał to musi być fake. narobił szumu w necie i został gwiazdą...
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Gildor
Posts: 1681
Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra

Re: [PL] Rozne smieszne rzeczy :)

Post by Gildor »

mahon wrote:ten dzieciak co się popisywał to musi być fake. narobił szumu w necie i został gwiazdą...
Możliwe ale z drugiej strony idiotów nie brakuje :bonk:
Image
mr_Denial
Posts: 364
Joined: 28 Sep 2010, o 11:15

Re: [PL] Rozne smieszne rzeczy :)

Post by mr_Denial »

Heh, Mahoń po prostu posiada niezłomną wiarę w ludzkość, człowieczeństwo i generalnie intelekt ludzki :)

Ja mam wrażenie, że niektórzy jedyne czego się nauczyli przez całe życie, to rozmnażanie i używki.
Te dwie rzeczy zawsze dobrze się sprzedawały i reklamowały więc nie sposób ich nie znać/umieć ;)

Mam taki cynk od zioma z Wrocka, że jego współlokatorka ma coś wspólnego z tym Dżeki Czanem i podobno od czasu opublikowania filmiku w sieci nikt go w szkole nie widział,
więc może coś jednak sobie zrobił ;)

Ciągnąc temat idiotów i gupich pomysłów zapraszam was na seans, gdzie nasi koledzy z narodu sojuszniczego bawią się na imprezie.
Nie ważne jak nisko upadasz, ważne jest aby się podnieść!
https://www.youtube.com/watch?v=7IWVh0YjpGU

I jeszcze taka propozycja muzyczna, co by nam umilała czas na następnym Husarze ;)
https://www.kciuk.pl/Przeboj-Mongolskich-dyskotek-a33411

Jak ktoś wytrzyma do końca bez przewijania, to stawiam browar :lol:
Gildor
Posts: 1681
Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra

Re: [PL] Rozne smieszne rzeczy :)

Post by Gildor »

oO
ziomek sobie wstał jakby nic i sobie poszedł...
:shock:

Pokrewne, stare ale może ktoś nie widział.
Ruska dyskoteka
:wink:
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Rozne smieszne rzeczy :)

Post by mahon »

mr_Denial wrote:Heh, Mahoń po prostu posiada niezłomną wiarę w ludzkość, człowieczeństwo i generalnie intelekt ludzki :)
hahaha :lolsign:
mr_Denial wrote:więc może coś jednak sobie zrobił ;)
to by mi znacząco podniosło mniemanie o dzisiejszej młodzieży. rozwiałoby posądzenia o pozerstwo i sztuczność, skoro gość pokazał prawdziwego siebie i to z taką ofiarnością! :)
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Rozne smieszne rzeczy :)

Post by Nameless »

mahon wrote:to by mi znacząco podniosło mniemanie o dzisiejszej młodzieży. rozwiałoby posądzenia o pozerstwo i sztuczność, skoro gość pokazał prawdziwego siebie i to z taką ofiarnością! :)
jednoczesnie znacznie by obnizylo mniemanie o "generalnie intelekcie ludzkim"
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Rozne smieszne rzeczy :)

Post by mahon »

już by nie obniżyło... jeśli mówić "generalnie". na szczęście są jednostki nie podlegające tej generalizacji... :)
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
dead
Posts: 998
Joined: 19 Oct 2005, o 23:41
Location: Wejherowo
Contact:

Re: [PL] Rozne smieszne rzeczy :)

Post by dead »

I jeszcze taka propozycja muzyczna, co by nam umilała czas na następnym Husarze ;)
https://www.kciuk.pl/Przeboj-Mongolskich-dyskotek-a33411

Jak ktoś wytrzyma do końca bez przewijania, to stawiam browar :lol:
heh ja mam juz to za soba - zamawiam w takim razie browar ;) - moze byc wyslany poczta :D
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] Rozne smieszne rzeczy :)

Post by Flameon »

Ta piosenka jest przegięta, ja nie dałem rady :P
Ale kot poprawił mi nastrój ;)
https://www.youtube.com/watch?v=YpKtvmAY ... r_embedded
Post Reply