Zapowiadają się ciekawe prace
[PL] 1 2 3... proba pedzla
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat nie ukończonych modeli. Jeśli macie fotki gotowych prac, to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z WIPami.
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat nie ukończonych modeli. Jeśli macie fotki gotowych prac, to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z WIPami.
Re: [PL] 1 2 3... proba pedzla
na mackach brak przyssawek, a te grzybki to chalunki ?? 
Re: [PL] 1 2 3... proba pedzla
Nameless wrote:nie rozumiem scenki... wsio w kolorze, panna czarno-biala?
dokladnie tak, na razie to jest proba zrobienia kontrastu w b/w:DGildor wrote:Mi się wydawało,że to podkład ze światłocieniem
zreszta jak ogarne swiatlo to moze bedzie taka bardziej ksiezycowa scenka to i lala nie bedzie duzo bardziej kolorowa. A jak nie ogarne to dodam sensowne kolory;]
@ Maru:
macek nie ma i nie bedzie bo ja rzezbic nie umim;] zreszta to jest przyjazny potfur;]
co do grzybkow halunkow to jest to luzna inspiracja alicja z wonderlandu i grzybami 'psiuchami'.
@ Mahon: ta sciane to bede jeszcze w ogole malowac, bo na razie to jest podklad rzucony;] wiec bedzie i wathering i porzadne kamienie wokol bramki i jakies mchy, krzuny i inne cusie.
pzdr
m.
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Twisted Brushes
Re: [PL] 1 2 3... proba pedzla
Alicja fajna, a najbardziej podoba mi się kontrast na spódnicy, zrobiłabym taki i na reszcie modelu. Wydaje mi się że twarz jest płaska a królik nieczytelny ... a może to przez to, że spódnica jest taka fajna?
Dopracowałabym resztę, słowo daję.
Dopracowałabym resztę, słowo daję.
Re: [PL] 1 2 3... proba pedzla
Alicja to dopiero szkic tak naprawde. Buzia i krolik sa plaskie bo jeszcze tam za bardzo nie walczylam z kontrastem. Ale mam nadzieje ze utyram to jakos przyzwoicie.
W miedzy czasie udlubalam nowe macki potfura. Foty sa przed wygladzaniem i malowaniem, wiec wyglada tak se. Schemat kolorystyczny bedzie w taki mniej wiecej desen jak foty ponizej, no moze troszke bardziej komixowy.
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
pzdr
m.
W miedzy czasie udlubalam nowe macki potfura. Foty sa przed wygladzaniem i malowaniem, wiec wyglada tak se. Schemat kolorystyczny bedzie w taki mniej wiecej desen jak foty ponizej, no moze troszke bardziej komixowy.
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Click to see full-sized imagepzdr
m.
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Twisted Brushes
Re: [PL] 1 2 3... proba pedzla
no i widzisz - macky som 
Re: [PL] 1 2 3... proba pedzla
zapowiada się bardzo fajnie, choć przyznam, że wolę taki wzór kalmarka:
https://www.myconfinedspace.com/wp-conte ... 00x500.jpg
https://i111.photobucket.com/albums/n133 ... UID_10.jpg
Pan Vampire Squid ^^
pzdr!
https://www.myconfinedspace.com/wp-conte ... 00x500.jpg
https://i111.photobucket.com/albums/n133 ... UID_10.jpg
Pan Vampire Squid ^^
pzdr!
Re: [PL] 1 2 3... proba pedzla
Ja też bym się raczej skłaniał w stronę jakiejś jednokolorowej wersji macek.
Sądząc po cthulubaby całość jest raczej nieduża, więc taki wzorek byłby trudny do namalowania i kiepsko by się prezentował.
Sądząc po cthulubaby całość jest raczej nieduża, więc taki wzorek byłby trudny do namalowania i kiepsko by się prezentował.





