[PL] Rozne smieszne rzeczy :)

Offtop - wiecie, wszystko i nic...
Post Reply
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] Rozne smieszne rzeczy :)

Post by Flameon »

Dobrą zajawkę wynalazłeś :lol: :lol: :lol:
A ja od siebie zapodam linka do Rosyjskiej wersji Żółwi ninja, czyli Czerepaszek Ninja, niektóre postacie są naprawdę mega :mrgreen: :lol:
https://www.widelec.pl/widelec/51,99763,8700850.html?i=1
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Rozne smieszne rzeczy :)

Post by mahon »

o kurczę! rysownikowi należą się tęgie brawa!!!! przede wszystkim za fakt, że znalazł wydawcę dla swojej twórczości :lol:

ImageClick to see full-sized image
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
szczurek_
Posts: 812
Joined: 6 Aug 2007, o 08:38
Location: Warszawa

Re: [PL] Rozne smieszne rzeczy :)

Post by szczurek_ »

Image
Wojto
Posts: 351
Joined: 2 Apr 2009, o 19:49

Re: [PL] Rozne smieszne rzeczy :)

Post by Wojto »

Przez 5 minut rozmyślałem co to jest :D.Jednak jak wreszcie to dojrzałem to :lol: .



Pozdrawiam
Zbuduj z nami nową lepszą ePolske
kacpero
Posts: 2287
Joined: 1 Dec 2005, o 16:27
Location: Poznan, Poland

Re: [PL] Rozne smieszne rzeczy :)

Post by kacpero »

mahon wrote:o kurczę! rysownikowi należą się tęgie brawa!!!! przede wszystkim za fakt, że znalazł wydawcę dla swojej twórczości :lol:

ImageClick to see full-sized image
patrząc na tą twórczość przynajmniej wiemy gdzie się podziały DUPAlacze wycofane ze sprzedaży w Polsce :P
Stop competing with others. Start competing with yourself.
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Rozne smieszne rzeczy :)

Post by mahon »

niestety nie znając treści całego komiksu nie wiem co je ten Predator. czy to bułka, czy hamburger, czy jakiś placek... :(
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
kacpero
Posts: 2287
Joined: 1 Dec 2005, o 16:27
Location: Poznan, Poland

Re: [PL] Rozne smieszne rzeczy :)

Post by kacpero »

mahon wrote:niestety nie znając treści całego komiksu nie wiem co je ten Predator. czy to bułka, czy hamburger, czy jakiś placek... :(
a moze to gąbka ktorą pucuje swoją klatę?
Stop competing with others. Start competing with yourself.
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Rozne smieszne rzeczy :)

Post by mahon »

Ania powiedziała to samo :oops:
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
szczurek_
Posts: 812
Joined: 6 Aug 2007, o 08:38
Location: Warszawa

Re: [PL] Rozne smieszne rzeczy :)

Post by szczurek_ »

Stary znalazl takie oto ogloszenie ... :wink:

ImageClick to see full-sized image
Image
mr_Denial
Posts: 364
Joined: 28 Sep 2010, o 11:15

Re: [PL] Rozne smieszne rzeczy :)

Post by mr_Denial »

Nie wiem czy towarzystwo miało ostatnio okazję oglądać "Tap madl".
A szczególnie Dżołane Krupę i jej wycieczki językowe.

Dzisiaj kolega naprowadził mnie na równie dobry okaz tyle, że płci męskiej.
Ten pan jest twardziejszy i ćwiczy na hardkorze.

https://www.youtube.com/watch?v=vmRyDLbN5TQ
Post Reply