[PL] Galeria Bohuna
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
-
Nameless
- The Better Choice

- Posts: 17415
- Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
- Location: Silesia, Poland
- Contact:
Re: [PL] Galeria Bohuna
andrea tez jest u nas dostepna. i mig tez jest dostepny. to tak na marginesie 
-
vanswirr
Re: [PL] Galeria Bohuna
Fajnie, tylko pytanie które są lepsze ?
No i tak przy okazji - gdzie są dostępne te andrea ?
No i tak przy okazji - gdzie są dostępne te andrea ?
Re: [PL] Galeria Bohuna
Hola! Musiałem wyjechać na kilka dni, ale teraz jestem spowrotem i pomalowałem jeszcze troche sobie xD Dzięki wszystkim za komentarze!
Co do pigmentów to nie widzę żadnej specjalnej różnicy w firmach. Ja używam zarówno Andrea jak i Mirage, Mig, Vallejo i jakieś inne jeszcze niewiadomego pochodzenia.
Lubię zestaw ziemisty Andrei, bo mam w nim od razu cały tonalny zestaw jaki jest mi potrzebny przy cieniowaniu złota. Ot i tyle.
[rimg]https://img139.imageshack.us/img139/619/15forum.jpg[/rimg]
Dodałem trochę różnych detali, ogólnie nic ciekawego, nie ma co opisywać
[rimg]https://img339.imageshack.us/img339/5536/16forum.jpg[/rimg]
Jest i ten śmiesznt stworek. Malowany podobnie jak czerwony pancerz, tylko z większym dodatkiem Dark Flesh i Frostbite (P3) przy rozjaśnieniach.
[rimg]https://img188.imageshack.us/img188/9744/17forum.jpg[/rimg]
A oto i zmieniona bazka do mojego Khorne Lorda z FW. Pomyslałem sobie, że fajnie by wyglądał taki zmasakrowany terminator, na którym gostek by mógł stanąć. No i jak pomyślałem tak i zrobiłem
Terminator jest troche skonwertowany jak widać. Usunąłem z niego "ozdobniki" i mocno zmieniłem pozę.
[rimg]https://img407.imageshack.us/img407/9836/18forum.jpg[/rimg]
Popracowałem solidnie nad kontrastem i wyciągnąłem go mocno. Dodałem także zadrapania. Pozostało jeszcze dużo pracy, no i baze z terminatorkiem pomalować trzeba.
Modelik szykuje na Golden Demon England, dlatego będę go poprawiał do samego końca
Sorry, że nie chciało mi się opisywać wszystkiego co zrobiłem. Jeśli chcecie jakiś detali to napiszcie a ja postaram się opisać to szerzej.
Papa!
Co do pigmentów to nie widzę żadnej specjalnej różnicy w firmach. Ja używam zarówno Andrea jak i Mirage, Mig, Vallejo i jakieś inne jeszcze niewiadomego pochodzenia.
Lubię zestaw ziemisty Andrei, bo mam w nim od razu cały tonalny zestaw jaki jest mi potrzebny przy cieniowaniu złota. Ot i tyle.
[rimg]https://img139.imageshack.us/img139/619/15forum.jpg[/rimg]
Dodałem trochę różnych detali, ogólnie nic ciekawego, nie ma co opisywać
[rimg]https://img339.imageshack.us/img339/5536/16forum.jpg[/rimg]
Jest i ten śmiesznt stworek. Malowany podobnie jak czerwony pancerz, tylko z większym dodatkiem Dark Flesh i Frostbite (P3) przy rozjaśnieniach.
[rimg]https://img188.imageshack.us/img188/9744/17forum.jpg[/rimg]
A oto i zmieniona bazka do mojego Khorne Lorda z FW. Pomyslałem sobie, że fajnie by wyglądał taki zmasakrowany terminator, na którym gostek by mógł stanąć. No i jak pomyślałem tak i zrobiłem
[rimg]https://img407.imageshack.us/img407/9836/18forum.jpg[/rimg]
Popracowałem solidnie nad kontrastem i wyciągnąłem go mocno. Dodałem także zadrapania. Pozostało jeszcze dużo pracy, no i baze z terminatorkiem pomalować trzeba.
Modelik szykuje na Golden Demon England, dlatego będę go poprawiał do samego końca
Sorry, że nie chciało mi się opisywać wszystkiego co zrobiłem. Jeśli chcecie jakiś detali to napiszcie a ja postaram się opisać to szerzej.
Papa!
Re: [PL] Galeria Bohuna
Jak dla mnie to rewelacja. Życzę powodzenia w Anglii 
Re: [PL] Galeria Bohuna
to ten terminatorek cosmy go na rzywca widzeli ?? .. jakośśie zmienił .. i hyba banerek też wymutował ...
Re: [PL] Galeria Bohuna
Zależy, z której strony pada światłoNameless wrote:czy rozjasnienia na rysach nie powinny byc na dolnej krawedzi rysy?




