[PL] Galeria Bohuna

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Galeria Bohuna

Post by Nameless »

andrea tez jest u nas dostepna. i mig tez jest dostepny. to tak na marginesie :whistle:
Image
vanswirr

Re: [PL] Galeria Bohuna

Post by vanswirr »

Fajnie, tylko pytanie które są lepsze ?
No i tak przy okazji - gdzie są dostępne te andrea ?
Bohun
Posts: 354
Joined: 25 Aug 2007, o 13:55
Location: Poland, Warsaw
Contact:

Re: [PL] Galeria Bohuna

Post by Bohun »

Hola! Musiałem wyjechać na kilka dni, ale teraz jestem spowrotem i pomalowałem jeszcze troche sobie xD Dzięki wszystkim za komentarze!

Co do pigmentów to nie widzę żadnej specjalnej różnicy w firmach. Ja używam zarówno Andrea jak i Mirage, Mig, Vallejo i jakieś inne jeszcze niewiadomego pochodzenia.
Lubię zestaw ziemisty Andrei, bo mam w nim od razu cały tonalny zestaw jaki jest mi potrzebny przy cieniowaniu złota. Ot i tyle.

[rimg]https://img139.imageshack.us/img139/619/15forum.jpg[/rimg]

Dodałem trochę różnych detali, ogólnie nic ciekawego, nie ma co opisywać :lol:

[rimg]https://img339.imageshack.us/img339/5536/16forum.jpg[/rimg]

Jest i ten śmiesznt stworek. Malowany podobnie jak czerwony pancerz, tylko z większym dodatkiem Dark Flesh i Frostbite (P3) przy rozjaśnieniach.

[rimg]https://img188.imageshack.us/img188/9744/17forum.jpg[/rimg]

A oto i zmieniona bazka do mojego Khorne Lorda z FW. Pomyslałem sobie, że fajnie by wyglądał taki zmasakrowany terminator, na którym gostek by mógł stanąć. No i jak pomyślałem tak i zrobiłem :D Terminator jest troche skonwertowany jak widać. Usunąłem z niego "ozdobniki" i mocno zmieniłem pozę.

[rimg]https://img407.imageshack.us/img407/9836/18forum.jpg[/rimg]

Popracowałem solidnie nad kontrastem i wyciągnąłem go mocno. Dodałem także zadrapania. Pozostało jeszcze dużo pracy, no i baze z terminatorkiem pomalować trzeba.
Modelik szykuje na Golden Demon England, dlatego będę go poprawiał do samego końca 8)

Sorry, że nie chciało mi się opisywać wszystkiego co zrobiłem. Jeśli chcecie jakiś detali to napiszcie a ja postaram się opisać to szerzej.

Papa!
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Galeria Bohuna

Post by mahon »

Jak dla mnie to rewelacja. Życzę powodzenia w Anglii :clap:
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
szczurek_
Posts: 812
Joined: 6 Aug 2007, o 08:38
Location: Warszawa

Re: [PL] Galeria Bohuna

Post by szczurek_ »

:suicide:


























a szczękę mam gdzieś tu :clap: dla mnie zajefajnie :)
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Galeria Bohuna

Post by mahon »

wróci z mieczem? :think:
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Galeria Bohuna

Post by Maru »

to ten terminatorek cosmy go na rzywca widzeli ?? .. jakośśie zmienił .. i hyba banerek też wymutował ...
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
https://maru.worldblogcafe.com/
Image
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Galeria Bohuna

Post by Nameless »

czy rozjasnienia na rysach nie powinny byc na dolnej krawedzi rysy?
Image
Bohun
Posts: 354
Joined: 25 Aug 2007, o 13:55
Location: Poland, Warsaw
Contact:

Re: [PL] Galeria Bohuna

Post by Bohun »

Nameless wrote:czy rozjasnienia na rysach nie powinny byc na dolnej krawedzi rysy?
Zależy, z której strony pada światło :D
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Galeria Bohuna

Post by Nameless »

a co, u ciebie od dolu?
Image
Post Reply