od razu widac ze w woju nie była...Ana wrote:Porządek + DyscyplinaDemi już zapomniał jak to jest w armii - dawno nikt go po hełmie nie poklepał za niewypastowane buty.
[PL] Pamperki Rentalla
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat nie ukończonych modeli. Jeśli macie fotki gotowych prac, to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z WIPami.
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat nie ukończonych modeli. Jeśli macie fotki gotowych prac, to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z WIPami.
-
Demi_morgana
- Chest of Colors

- Posts: 15233
- Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
- Location: Eldorado
- Contact:
wczorajsza wizyta Galharena u mnie pozostawila spustoszenie w moich szeregach... pozbawił mnie gsu, ale za to zostawił garsc czesci
i pomysł, ktory jest bardzo interesujacy
otoz pogrzebał w moich bitsach i... wyszperał skrzydła carriona i przylozyl do termosa. Co myslicie o tym zeby zamiast plaszcza dac mu takowe skrzydła?
-
Demi_morgana
- Chest of Colors

- Posts: 15233
- Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
- Location: Eldorado
- Contact:
-
DEMON_COLOR
cześć ludziki =DDD
Rentall: bardzo udany model. tak jak już ktos wcześniej pisał - naprawde dużyyyy postęp w twoim malowaniu
Jednak jest pare ale które moim zdaniem należało by poprawić jeśli nie na tym modelu to w przyszłości:
- NMM srebrny - jest za biały. Jak tam Machon wspomniał wcześniej już ,aż prosi się o zwiększenie kontrastów
Przydało by sie troche wiecej czerni . Irkuck też tak własnie maluje, za dużo białego, za mało czerni . Ja sam używam dużo bieli, ale przynajmniej staram sie to skontrastowac czernią.
I o ile takie malowanie wygląda dobrze np. na pazurach tego termosa, to już takie rozbielenie wypada zdcydowanie gorzej np. na tych elementach metalowych z tyłu na plecach termosa.
-kolejna sprawa to zbyt płaska czerwień zbroi. Sugerowałbym dodanie krawędzij aśniejszych które troszeczke ją zgeometryzują. narazie wygląda bardzo płasko.
-futro. tak jak ktoś juz zauważył wygląda zbyt p0odobnie do NMM srebrnego. sugeruje dodać do palety brązy jakies w pośrednich etapach malowania futra, i moze jakis wolf gray czy cuś innego. będzie wtedy wyglądało lepiej i jakos moze mocniej odetne sie od nmm.
-płaszcz czerwony. za płaski. więcej kontrastu i moze jeszcze jakis kolor.
-podstawka. kurcze nieby bardzo ładnie wygląda a jednak ja bym ją chociaż DRYBRUSHEM pociagnął :PPP
Generalnie model będzie a właściwie juz jest bardzo ładny
tylko tak dalej i trzymaj formę
)
D_C
Rentall: bardzo udany model. tak jak już ktos wcześniej pisał - naprawde dużyyyy postęp w twoim malowaniu
Jednak jest pare ale które moim zdaniem należało by poprawić jeśli nie na tym modelu to w przyszłości:
- NMM srebrny - jest za biały. Jak tam Machon wspomniał wcześniej już ,aż prosi się o zwiększenie kontrastów
I o ile takie malowanie wygląda dobrze np. na pazurach tego termosa, to już takie rozbielenie wypada zdcydowanie gorzej np. na tych elementach metalowych z tyłu na plecach termosa.
-kolejna sprawa to zbyt płaska czerwień zbroi. Sugerowałbym dodanie krawędzij aśniejszych które troszeczke ją zgeometryzują. narazie wygląda bardzo płasko.
-futro. tak jak ktoś juz zauważył wygląda zbyt p0odobnie do NMM srebrnego. sugeruje dodać do palety brązy jakies w pośrednich etapach malowania futra, i moze jakis wolf gray czy cuś innego. będzie wtedy wyglądało lepiej i jakos moze mocniej odetne sie od nmm.
-płaszcz czerwony. za płaski. więcej kontrastu i moze jeszcze jakis kolor.
-podstawka. kurcze nieby bardzo ładnie wygląda a jednak ja bym ją chociaż DRYBRUSHEM pociagnął :PPP
Generalnie model będzie a właściwie juz jest bardzo ładny
D_C
tak jest, skrzydla jednak odpuszcze, bo moga nie wyjsc tak jak chce, poczekam do nowych wampirów, i wtedy one sie przydadza mysle
Dzieki za kolejne rady, podstawka juz jest zwashowana i zdrybushowana. a co do termosa, popracuje nad tym co mi pisaliscie ( dzieki za powrot na mojej figsie D_C, to zaszczyt
)
Dzieki za kolejne rady, podstawka juz jest zwashowana i zdrybushowana. a co do termosa, popracuje nad tym co mi pisaliscie ( dzieki za powrot na mojej figsie D_C, to zaszczyt





