na pierwszym zdjeciu - figurka mi sie nie podoba
na drugim: podoba mi sie wszystko z wyjatkiem karabinu i twarzy (wyglada jak po kilkudniowej imprezie
fajne zadzialales kolorsytycznie w cieniach.

No baMaru wrote:Będziecie na Hussarzu ??
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image