[PL] Galeria Bohuna
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
-
quidamcorvus
- Posts: 1078
- Joined: 18 Apr 2009, o 18:15
- Location: Żory/Katowice, Silesia, Poland
Jest mega... czapki z głów
a do tuto o skórze dorzuć jeszcze czerwony
a jesli można sie czegoś uczepić to zauważyłem coś i takie małe pytanko czy biała kreska na pęknięciach na tym wybrzuszeniu przed jeźdcen na Juggu nie powinny być od dołu? Aha i jeszcze jedno, czy przy robieniu podstawki używałeś pigmentów?
Pozdrawiam!
Pozdrawiam!
-
KreoL
Troche się poobijał podczas malwoania chyba, że taki obdrapany
Praca wypas. Widać odrazu czemu dość popularny w tym roku model na GD, bo chyba na każdym zdobył w swojej kategorii cos, tak więc życze powodzenia. PS a na którym GD ? ;>
Czy zdradziś jakich farb używasz do tych metalików na toporze? bo próbowałem taki niebieskawy efekt uzyskać na moich Mengilach, ale opłakane rezultaty wyszły >.<
Praca wypas. Widać odrazu czemu dość popularny w tym roku model na GD, bo chyba na każdym zdobył w swojej kategorii cos, tak więc życze powodzenia. PS a na którym GD ? ;>
Czy zdradziś jakich farb używasz do tych metalików na toporze? bo próbowałem taki niebieskawy efekt uzyskać na moich Mengilach, ale opłakane rezultaty wyszły >.<




