[PL] Konkurs Malarski 'Hussar 2011' - Warszawa 10.2011
Re: [PL] Konkurs Malarski 'Hussar 2011' - Warszawa 10.2011
Obecność obowiązkowa 
Re: [PL] Konkurs Malarski 'Hussar 2011' - Warszawa 10.2011
nie odpuścimy!
Re: [PL] Konkurs Malarski 'Hussar 2011' - Warszawa 10.2011
obecność obowiązkowa 
BTW
szkoda, że liczba kategorii nie wzrasta
BTW
szkoda, że liczba kategorii nie wzrasta
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
-
Mike
Re: [PL] Konkurs Malarski 'Hussar 2011' - Warszawa 10.2011
Ktoś z Lublina się wybiera? Bym się chętnie podłączył.
-
Nameless
- The Better Choice

- Posts: 17415
- Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
- Location: Silesia, Poland
- Contact:
Re: [PL] Konkurs Malarski 'Hussar 2011' - Warszawa 10.2011
spytaj rakso i ignis, w zeszlym roku byli
Re: [PL] Konkurs Malarski 'Hussar 2011' - Warszawa 10.2011
Wybieramy się rzecz jasna. Jeszcze nie wiemy czy jedziemy ciapągiem czy samochodem. Jak już będziemy wiedzieć to się zgadamy.
Re: [PL] Konkurs Malarski 'Hussar 2011' - Warszawa 10.2011
ależ człowieku-kropka-morze, po co ci więcej kategorii? ty się lepiej zatroszcz o to, żeby wzrosła liczba prac, a nie kategorii! 
Re: [PL] Konkurs Malarski 'Hussar 2011' - Warszawa 10.2011
Więcej prac to oczywisty cel dla kazdego z organizatorow i uczestnikow. Szczegolnie gdy konkurs jest tak silnie zwiazany z naszym forum 
Wieksza liczba kategorii zdecydowanie wplywa na wieksza liczbe zgloszen - zawsze ktos moze pomalowac cos wiecej do kolejnej kategorii. Jedyne co wieksza liczba kateg. powoduje, to to iz liczba zgloszen w poszczegolnych kategoriach jest mniejsza.
Rozumiem, ze jest to podyktowane argumentacja - wieksza wartosc ma wygrana w kategorii w ktorej bylo 20 prac, niz takiej w ktorej tylko 13. Jest tez druga strona medalu - wiele rzeczy różnych od siebie jest wrzucanych do tego samego worka - modele w wiekszej skali, pojazdy, potwory... Dlatego fajniej jak sie rywalizuje np. z samymi pojazdami - wszystko jest wtedy oczywiste oraz bardziej przyjemne.
Przykladowo wezmy oddzial - w pierwszej edycji byla kategoria oddział, zgłoszonych bylo chyba 6 prac. Tak to mało, ale to wcale nie oznaczało iż w późniejszych edycjach ma być równie mało(szczególnie, że to pierwsza edycja). Dodatkowo jakosc tych prac bylo na wysokim poziomie, ze pewnie bylyby w finale nawet przy 10 pracach. Teraz za to nic nie przemawia za tym aby nagle mialy sie pojawiac oddzialy w takiej ilosci aby zrobic dla nich osobna kategorie.
Wydaje mi się, że warto dać czas mniej popularnym kategoriom aby ludzie mieli tez jakos pewnosc ze za rok dana kategoria bedzie i mogli sie przygotowac.
To tylko moje 3 grosze
Wieksza liczba kategorii zdecydowanie wplywa na wieksza liczbe zgloszen - zawsze ktos moze pomalowac cos wiecej do kolejnej kategorii. Jedyne co wieksza liczba kateg. powoduje, to to iz liczba zgloszen w poszczegolnych kategoriach jest mniejsza.
Rozumiem, ze jest to podyktowane argumentacja - wieksza wartosc ma wygrana w kategorii w ktorej bylo 20 prac, niz takiej w ktorej tylko 13. Jest tez druga strona medalu - wiele rzeczy różnych od siebie jest wrzucanych do tego samego worka - modele w wiekszej skali, pojazdy, potwory... Dlatego fajniej jak sie rywalizuje np. z samymi pojazdami - wszystko jest wtedy oczywiste oraz bardziej przyjemne.
Przykladowo wezmy oddzial - w pierwszej edycji byla kategoria oddział, zgłoszonych bylo chyba 6 prac. Tak to mało, ale to wcale nie oznaczało iż w późniejszych edycjach ma być równie mało(szczególnie, że to pierwsza edycja). Dodatkowo jakosc tych prac bylo na wysokim poziomie, ze pewnie bylyby w finale nawet przy 10 pracach. Teraz za to nic nie przemawia za tym aby nagle mialy sie pojawiac oddzialy w takiej ilosci aby zrobic dla nich osobna kategorie.
Wydaje mi się, że warto dać czas mniej popularnym kategoriom aby ludzie mieli tez jakos pewnosc ze za rok dana kategoria bedzie i mogli sie przygotowac.
To tylko moje 3 grosze
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
Re: [PL] Konkurs Malarski 'Hussar 2011' - Warszawa 10.2011
jak w którymś roku będzie np. 20-40 dużych modeli, to na pewno pomyślimy nad rozbiciema kategorii.
dla mnie dużo ciekawszy był Hussar 2010 niż konkursy, gdzie ledwie dawało się obsadzić podium.
dla mnie dużo ciekawszy był Hussar 2010 niż konkursy, gdzie ledwie dawało się obsadzić podium.




