[PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
KreoL

Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by KreoL »

No to zgłoszenie wyslane :) prosze w razie czego o jakieś potwierdzenie, bo ta poczta lubi płatać figle ;)
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by Ana »

Flameon wrote:
rzecz jasna, sprawa ma sie tak jak z prezentami. mozesz komus na urodziny dac zapalniczke jednorazowa z kiosku, ale czy obdarowany bedzie sie z takiego podarunku cieszyc, a ty czuc dobrze?
Jak się nie ma kasy to siłą rzeczy drogiego prezentu się nie kupi, ale czy w prezentach chodzi o ich cenę?
A tak btw to możecie chyba zakręcić przy wymianie tak aby osobie malującej metala dać innego metala, a malującego plastika innego plastika, czyż nie?
:lol:
a co z żywicą? :mrgreen:

Jeśli masz się źle czuć obdarowując kogoś plastikiem, to w moim wyobrażeniu mija się to z celem zabawy.
Ja również nie mam w zwyczaju dawać komuś prezentu, który uważam za badziew.

IMHO podchodzisz zbyt materialnie do kwestii prezentu ... pomaluj coś tak, żeby sprawiło Ci to frajdę, a jeśli jeszcze postarasz się sprawić frajdę obdarowywanemu to pełnia szczęścia.

(Dla chcącego nic trudnego - jak dla mnie możesz pomalować figurkę z jajka niespodzianki, albo lego :doh: )
-- Ańa

Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by mahon »

postaraj się komuś sprawić przyjemność - jeśli umiesz sprawić przyjemność plastikowym ludkiem, to chyba nie ma w tym nic złego?
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
dead
Posts: 998
Joined: 19 Oct 2005, o 23:41
Location: Wejherowo
Contact:

Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by dead »

a ja nawet bardziej lubie plastiki jak te metale - nie wiem co to za gradacja -> plastik FE metal cool ?? yyy to mija sie z celem :D. BTW a zywica jest semi fe czy moze bardziej cool :D ??

Pamietam moja akcje z ostatniej wymiany :D -> malowalem dla Ani i zeby bylo smieszniej figurke ktora dla niej pomalowalem kupilem wlasnie od Ani :P (ile sie naszukalem po roznych sklepach - juz chcialem nawet sprowadzac z zagramanicy) czyli mozna powiedziec iz model zostal u pierwotnego posiadacza ale wrocil pokolorowany :). Mam nadzieje ze do ostatniego momentu nie domyslila sie ze to bylo dla niej :D.

Ps postaram sie aby w tym roku moj model byl ladniejszy od poprzedniego :D

PPs pamietajcie jedna wazna sprawe !! To tylko zabawa (choc budzi zazdrosc :D - czasem :P ale nie zawsze :) ).
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by mahon »

fajnie powspominac...

(nie, nie domyslala sie :D )
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by Nameless »

Ponizej znajdziecie liste uczestnikow zarejestrowanych do tej pory. Sprawdzcie prosze czy wasz nick jest na liscie.
jesli nie ma a powinien byc - dajcie znac.
jesli nie ma bo sie nie zapisaliscie - a na co czekacie? macie mniej niz 30 godzin na przyslanie maila z danymi :)

1 Nameless
2 Neolis
3 Slawol
4 Szczurek
5 czlowiek.morze
6 arctica
7 Elvers
8 demi_morgana
9 Marta
10 Skrit
11 przemosz
12 tom256
13 yaro
14 Arutha
15 AlecKumbier
16 superhessianv
17 dead
18 Lemartes
19 draconmagis
20 LadyEyes
21 Pandadosmares
22 Gildor
23 tomo
24 Irkuck
25 Szary
26 Marek
27 Kuczek
28 mahon
29 Wisnia
30 Ana
31 KreoL
32 Barton
33 Greasus
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by Slawol »

Galeria nam pęknie... ;) Będzie co oglądać.
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Wisnia

Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by Wisnia »

Ano, tym bardziej, że dla niektórych będzie to swego rodzaju debiut :wink:


Pozdrawiam

Wisnia
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by Ana »

Przepraszam, czy to tu się pisze list do św. Mikołaja co by się chciało dostać pomalowanego? :mrgreen:
-- Ańa

Image
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by Nameless »

nie, do Mikolaja to na specjalnej karteczce ktora zostawisz na parapecie ;)
zastanawiam sie natomiast nad wprowadzeniem 'wskazowek' do kolejnej wymiany, jesli taka sie odbedzie. kazdy uczestnik zostawilby razem z danymi swoje preferencje czy tez prosby. Np. gram elfami w WFB, przydalby mi sie jakis mag, niekoniecznie GW. Albo: nagosc to dzielo szatana, chce figurke z ubraniem :)
to bylyby jednak tylko wskazowki, nie zobowiazania dla malarza.
Image
Post Reply