[PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors
-
KreoL
Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors
No to zgłoszenie wyslane
prosze w razie czego o jakieś potwierdzenie, bo ta poczta lubi płatać figle 
Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors
Flameon wrote:Jak się nie ma kasy to siłą rzeczy drogiego prezentu się nie kupi, ale czy w prezentach chodzi o ich cenę?rzecz jasna, sprawa ma sie tak jak z prezentami. mozesz komus na urodziny dac zapalniczke jednorazowa z kiosku, ale czy obdarowany bedzie sie z takiego podarunku cieszyc, a ty czuc dobrze?
A tak btw to możecie chyba zakręcić przy wymianie tak aby osobie malującej metala dać innego metala, a malującego plastika innego plastika, czyż nie?
a co z żywicą?
Jeśli masz się źle czuć obdarowując kogoś plastikiem, to w moim wyobrażeniu mija się to z celem zabawy.
Ja również nie mam w zwyczaju dawać komuś prezentu, który uważam za badziew.
IMHO podchodzisz zbyt materialnie do kwestii prezentu ... pomaluj coś tak, żeby sprawiło Ci to frajdę, a jeśli jeszcze postarasz się sprawić frajdę obdarowywanemu to pełnia szczęścia.
(Dla chcącego nic trudnego - jak dla mnie możesz pomalować figurkę z jajka niespodzianki, albo lego
Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors
postaraj się komuś sprawić przyjemność - jeśli umiesz sprawić przyjemność plastikowym ludkiem, to chyba nie ma w tym nic złego?
Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors
a ja nawet bardziej lubie plastiki jak te metale - nie wiem co to za gradacja -> plastik FE metal cool ?? yyy to mija sie z celem
. BTW a zywica jest semi fe czy moze bardziej cool
??
Pamietam moja akcje z ostatniej wymiany
-> malowalem dla Ani i zeby bylo smieszniej figurke ktora dla niej pomalowalem kupilem wlasnie od Ani
(ile sie naszukalem po roznych sklepach - juz chcialem nawet sprowadzac z zagramanicy) czyli mozna powiedziec iz model zostal u pierwotnego posiadacza ale wrocil pokolorowany
. Mam nadzieje ze do ostatniego momentu nie domyslila sie ze to bylo dla niej
.
Ps postaram sie aby w tym roku moj model byl ladniejszy od poprzedniego
PPs pamietajcie jedna wazna sprawe !! To tylko zabawa (choc budzi zazdrosc
- czasem
ale nie zawsze
).
Pamietam moja akcje z ostatniej wymiany
Ps postaram sie aby w tym roku moj model byl ladniejszy od poprzedniego
PPs pamietajcie jedna wazna sprawe !! To tylko zabawa (choc budzi zazdrosc
Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors
fajnie powspominac...
(nie, nie domyslala sie
)
(nie, nie domyslala sie
-
Nameless
- The Better Choice

- Posts: 17415
- Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
- Location: Silesia, Poland
- Contact:
Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors
Ponizej znajdziecie liste uczestnikow zarejestrowanych do tej pory. Sprawdzcie prosze czy wasz nick jest na liscie.
jesli nie ma a powinien byc - dajcie znac.
jesli nie ma bo sie nie zapisaliscie - a na co czekacie? macie mniej niz 30 godzin na przyslanie maila z danymi
1 Nameless
2 Neolis
3 Slawol
4 Szczurek
5 czlowiek.morze
6 arctica
7 Elvers
8 demi_morgana
9 Marta
10 Skrit
11 przemosz
12 tom256
13 yaro
14 Arutha
15 AlecKumbier
16 superhessianv
17 dead
18 Lemartes
19 draconmagis
20 LadyEyes
21 Pandadosmares
22 Gildor
23 tomo
24 Irkuck
25 Szary
26 Marek
27 Kuczek
28 mahon
29 Wisnia
30 Ana
31 KreoL
32 Barton
33 Greasus
jesli nie ma a powinien byc - dajcie znac.
jesli nie ma bo sie nie zapisaliscie - a na co czekacie? macie mniej niz 30 godzin na przyslanie maila z danymi
1 Nameless
2 Neolis
3 Slawol
4 Szczurek
5 czlowiek.morze
6 arctica
7 Elvers
8 demi_morgana
9 Marta
10 Skrit
11 przemosz
12 tom256
13 yaro
14 Arutha
15 AlecKumbier
16 superhessianv
17 dead
18 Lemartes
19 draconmagis
20 LadyEyes
21 Pandadosmares
22 Gildor
23 tomo
24 Irkuck
25 Szary
26 Marek
27 Kuczek
28 mahon
29 Wisnia
30 Ana
31 KreoL
32 Barton
33 Greasus
Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors
Galeria nam pęknie...
Będzie co oglądać.
-
Wisnia
Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors
Ano, tym bardziej, że dla niektórych będzie to swego rodzaju debiut 
Pozdrawiam
Wisnia
Pozdrawiam
Wisnia
Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors
Przepraszam, czy to tu się pisze list do św. Mikołaja co by się chciało dostać pomalowanego? 
-
Nameless
- The Better Choice

- Posts: 17415
- Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
- Location: Silesia, Poland
- Contact:
Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors
nie, do Mikolaja to na specjalnej karteczce ktora zostawisz na parapecie 
zastanawiam sie natomiast nad wprowadzeniem 'wskazowek' do kolejnej wymiany, jesli taka sie odbedzie. kazdy uczestnik zostawilby razem z danymi swoje preferencje czy tez prosby. Np. gram elfami w WFB, przydalby mi sie jakis mag, niekoniecznie GW. Albo: nagosc to dzielo szatana, chce figurke z ubraniem
to bylyby jednak tylko wskazowki, nie zobowiazania dla malarza.
zastanawiam sie natomiast nad wprowadzeniem 'wskazowek' do kolejnej wymiany, jesli taka sie odbedzie. kazdy uczestnik zostawilby razem z danymi swoje preferencje czy tez prosby. Np. gram elfami w WFB, przydalby mi sie jakis mag, niekoniecznie GW. Albo: nagosc to dzielo szatana, chce figurke z ubraniem
to bylyby jednak tylko wskazowki, nie zobowiazania dla malarza.




