Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
to mozna zamieszczac foty prac na gd przed gd ? w kazdym razie to chyba sredni pomysl bo ktos moze pomalpowac
fotki imo za ciemne ale ciekawie sie zapowiada
Oczywiście ,że można tylko większość osób tego nie robi. Miło jest zaskoczyć ludzi na samym konkursie jakąś nową pracą. Jeszcze lepszą zabawą jest patrzenie na jakąś figurkę z myślą "Skądś znam ten styl malowania..."
Noooo zdecydowanie twoja najlepsza praca narazie - fajne kolory, schludne malowanie, udane rozjasnianie, fajny efekt na masce. nie bardzo podoba mi sie lewy rekaw
Zależy jak na to popatrzeć. Zaraz , mówisz o tym co jest pomalowane tak "ogniście"? Click to see full-sized image
Chyba że patrzysz z innej perspektywy. Jak patrzysz od przodu to jest prawy, jak byś był figurką to lewy. Oto kaman? :WOW: