dla Niemców bliskoNameless wrote:dla wiekszosci gorzow lezy daleko.
[PL] Konkurs malarski GREY SEER 2011 - Gorzów Wlkp. 13.08.11
Re: [PL] Konkurs malarski GREY SEER 2011 - Gorzów Wlkp. 13.0
-
Nameless
- The Better Choice

- Posts: 17415
- Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
- Location: Silesia, Poland
- Contact:
Re: [PL] Konkurs malarski GREY SEER 2011 - Gorzów Wlkp. 13.0
mam nadzieje ze przekonam sie o tym za rok 
Re: [PL] Konkurs malarski GREY SEER 2011 - Gorzów Wlkp. 13.0
To za rok będzie Grey Seer?
Nic mi jeszcze o tym nie wiadomo...

Dzięki za kolejne pochwały, a Mahoniowi dzięki za oficjalny raport i fotki
Nic mi jeszcze o tym nie wiadomo...
Dzięki za kolejne pochwały, a Mahoniowi dzięki za oficjalny raport i fotki
Re: [PL] Konkurs malarski GREY SEER 2011 - Gorzów Wlkp. 13.0
Już się wycofujesz z sobotnich deklaracji? Od dziś miałeś brać się za organizację! 
Trochę było przy tym raporcie roboty, ale na pewno nie tyle, co ty miałeś przy organizacji. Jeszcze raz: wielkie gratulacje za to, co udało się ci zorganizować!
A jak teraz na tle innych prac oceniacie pracę KeraMa? Robi wrażenie, prawda?
Trochę było przy tym raporcie roboty, ale na pewno nie tyle, co ty miałeś przy organizacji. Jeszcze raz: wielkie gratulacje za to, co udało się ci zorganizować!
A jak teraz na tle innych prac oceniacie pracę KeraMa? Robi wrażenie, prawda?
Re: [PL] Konkurs malarski GREY SEER 2011 - Gorzów Wlkp. 13.0
Dzisiaj to ja dopiero się porządnie wyspałem i w pracy jakoś żyjęmahon wrote:Już się wycofujesz z sobotnich deklaracji? Od dziś miałeś brać się za organizację!
I to ogromne! Mi tam się praca bardzo podobała i była naprawdę mocnym punktem w kategorii.mahon wrote:A jak teraz na tle innych prac oceniacie pracę KeraMa? Robi wrażenie, prawda?
P.S. Aha, Mahoniu, graczy było 180 na DMP
Re: [PL] Konkurs malarski GREY SEER 2011 - Gorzów Wlkp. 13.0
O kurcze! jakie zamieszanie związku z moim wurrzagiem
.Niedługo kolejny model będzie skończony, zwykły Dark Eldar z freehandami
Przecież nie mogę dopuścić do zmniejszenia mojego skilla.
Pozdrawiam,
KeraM
Pozdrawiam,
KeraM
....Why do we fall? So we can learn to pick ourselves up.
Re: [PL] Konkurs malarski GREY SEER 2011 - Gorzów Wlkp. 13.0
hej hej ja rowniez dotarlem do domu caly, zdrowy i szczesliwy..
impreza rewelacyjna, w drodze powrotnej z Ania i Mahoniem mielismy okazje jeszcze pozachwycac sie konkursem i powspominac milo spedzony czas..
fajnie ze byla okazja do spotkania sie nie tylko ze starymi znajomymi ale rowniez z osobami znanymi dotychczas tylko z forum - pozdrowienia dla chlopakow z Warszawy oraz dla Gildora i Kerama..
wielkie podziekowania dla:
Slawola - za organizacje i doskonala atmosfere konkursu.. gratuluje konsekwencji, solidnosci i samozaparcia..
dzieki ze chcialo Ci sie o nas wszystkich zadbac organizujac impreze dograna w kazdym szczegole no i ze zapewniles nam atrakcje przez caly konkursowy dzien
Ania, Mahon - za podroz i rozmowy o starych Polakach i nie tylko
dla wszystkich przybyłych - zarowno znanych twarzy i nowopoznanych osob..
Nameless - fajnie ze przyjechales i byla okazja pogadac
chlopaki z grila za pyszne jedzonko
podziekowania naleza sie rowniez wszystkim osobom wspierajacym Slawola w tym ekipie od pokazow malarskich, sponsorom no i Irkowi za medale..
a poza tym gratulacje dla zwyciezcow!
impreza rewelacyjna, w drodze powrotnej z Ania i Mahoniem mielismy okazje jeszcze pozachwycac sie konkursem i powspominac milo spedzony czas..
fajnie ze byla okazja do spotkania sie nie tylko ze starymi znajomymi ale rowniez z osobami znanymi dotychczas tylko z forum - pozdrowienia dla chlopakow z Warszawy oraz dla Gildora i Kerama..
wielkie podziekowania dla:
Slawola - za organizacje i doskonala atmosfere konkursu.. gratuluje konsekwencji, solidnosci i samozaparcia..
dzieki ze chcialo Ci sie o nas wszystkich zadbac organizujac impreze dograna w kazdym szczegole no i ze zapewniles nam atrakcje przez caly konkursowy dzien
Ania, Mahon - za podroz i rozmowy o starych Polakach i nie tylko
dla wszystkich przybyłych - zarowno znanych twarzy i nowopoznanych osob..
Nameless - fajnie ze przyjechales i byla okazja pogadac
chlopaki z grila za pyszne jedzonko
podziekowania naleza sie rowniez wszystkim osobom wspierajacym Slawola w tym ekipie od pokazow malarskich, sponsorom no i Irkowi za medale..
a poza tym gratulacje dla zwyciezcow!
Stop competing with others. Start competing with yourself.


-
Theotril
Re: [PL] Konkurs malarski GREY SEER 2011 - Gorzów Wlkp. 13.0
Wow, niezły "event". Fakt Slawol musiał się mocno napracować. Dzięki za foto-relacje. Poziom prac stał na wysokim poziomie. Nagrody też wyglądały bardzo miodnie. Nawet Slayerdager się znalazł 
-
Nameless
- The Better Choice

- Posts: 17415
- Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
- Location: Silesia, Poland
- Contact:
Re: [PL] Konkurs malarski GREY SEER 2011 - Gorzów Wlkp. 13.0
slayerdagger 
a zrobi ktos podsumowanie/raport w angielskiej czesci forum?
a zrobi ktos podsumowanie/raport w angielskiej czesci forum?
Re: [PL] Konkurs malarski GREY SEER 2011 - Gorzów Wlkp. 13.0
wystarczy podlinkować relację ze strony i zagaić dyskusję ^^



