[PL] GD 2011 :)

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] GD 2011 :)

Post by mahon »

w tym roku będziesz tam jako przedstawiciel studia EM? :)
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Kornel

Re: [PL] GD 2011 :)

Post by Kornel »

mahon wrote:w tym roku będziesz tam jako przedstawiciel studia EM? :)
Tak, dalej w 'EM :) Wiec jesli ktos sie wybiera (rok temu byl Illusionrip, dwa lata temu Marta, a trzy lata temu Bohun) to wpadnijcie chwile pogadac, zapraszam, nie gryziemy :)
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] GD 2011 :)

Post by mahon »

tego bym się nie obawiał...
po prostu cieszę się, że tam jesteś! :clap:
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] GD 2011 :)

Post by Marta »

Kornel wrote: Tak, dalej w 'EM :) Wiec jesli ktos sie wybiera (rok temu byl Illusionrip, dwa lata temu Marta, a trzy lata temu Bohun) to wpadnijcie chwile pogadac, zapraszam, nie gryziemy :)
Z Bohunem bylismy razem w 2009;]
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] GD 2011 :)

Post by Nameless »

Kornel wrote:jesli ktos sie wybiera (rok temu byl Illusionrip, dwa lata temu Marta, a trzy lata temu Bohun) to wpadnijcie chwile pogadac, zapraszam, nie gryziemy :)
to moze tym razem ty odwiedzisz ich wszystkich (i nie tylko ich) na Hussarze? ;)
do zobaczenia w warszawie - obowiazkowo z pracami! :)
Image
Kornel

Re: [PL] GD 2011 :)

Post by Kornel »

Marta wrote:Z Bohunem bylismy razem w 2009;]
Faktycznie, masz racje, teraz pamietam. Czyli w tym roku nie przyjezdzasz na GD? Swoja droga Euromilitaire to bardzo fajna impreza na wysokim poziomie, mozna duzo fajnych rzeczy zobaczyc i kupic, wiec szykuj portfel!
mahon wrote:po prostu cieszę się, że tam jesteś! :clap:
Dziekuje, bardzo mi milo, w tym miesiacu juz 3 lata stuknely w 'EM :)
Kornel

Re: [PL] GD 2011 :)

Post by Kornel »

Nameless wrote: to moze tym razem ty odwiedzisz ich wszystkich (i nie tylko ich) na Hussarze? ;)
do zobaczenia w warszawie - obowiazkowo z pracami! :)
Uff, to bylby gimnastyczno logistyczny wymyk i odmyk na drazku. Chcialbym przyjechac, ale czas i srodki sa nieublagane. Moze nastepnym razem udaloby sie skorelowac urlop z taka impreza. Zobaczymy, ale dziekuje za zaproszenie!
Nameless wrote:obowiazkowo z pracami! :)
Z pracami? Ja mam moze 3 pomalowane wlasne figurki, nie mam co pokazywac :D
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] GD 2011 :)

Post by mahon »

Kornel wrote: Ja mam moze 3 pomalowane wlasne figurki, nie mam co pokazywac :D
można pokazywać cudze, byle pomalowane przez siebie :whistle:
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] GD 2011 :)

Post by Nameless »

no wlasnie, bez wymowek prosze! :)
Image
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] GD 2011 :)

Post by Marta »

@ Kornel: no nie stety nie bedzie mnie w tym roku raczej. Dopadl mnie ciezki przypadek niemocy w okolicach GW i od pol roku nie moge sie jakos zmusic zeby cos pomalowac, a mogliby mnie zdyskwalifikowac jakbym chciala wystawic np Smart Maxa. W ogole to lipa straszna, bo mialam plan co pomaluje, jak i w ogole, projekty rozgrzebane i kisna. Moze sie zepne na Hussara zeby pomalowac tego Blackorc Warbossa, o ktorym mowilismy kiedys, ale czarno to widze.
Moglabym w sumie pomyslec o tym zeby przyjechac tylko popatrzec ale:
1 tydzien wczesniej Euro - troche kasy pojdzie
2 miesiac pozniej Hussar (plus wizyta w Poznaniu i Lublinie) - duuuuuuzo kasy pojdzie
3 Dawid zapowiedzial, ze jak nic nie wystawiam, to on ze mna nie jedzie bo mu sie nudzilo ostatnio strasznie
4 mam urodziny tego dnia
Wiec suma sumarum sobie odpuszcze jednak w tym roku. ale za to obiecuje relacje z Euro zrobic jaknajlepiej umiem;]

m
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Post Reply