Page 14 of 44

Re: [PL] Warsztat m.ike'a (wodne blorki, nawet zdjęcie jest)

Posted: 11 Jul 2010, o 23:03
by Mike
Czyli czekają mnie małe zakupy. Posiadam jeszcze białą z Vallejo Air ale też nie jest za świetna.

Re: [PL] Warsztat m.ike'a (wodne blorki, nawet zdjęcie jest)

Posted: 12 Jul 2010, o 00:09
by Maru
bo to do Areografu a nie do pędzla ..

Re: [PL] Warsztat m.ike'a (wodne blorki, nawet zdjęcie jest)

Posted: 12 Jul 2010, o 00:40
by Mike
Wiem, tylko mówię. Posiadam jeszcze kilka innych farbek z serii Air i nie używam ich tylko do aerografu, są też dobre pod pędzel. :dance:

Re: [PL] Warsztat m.ike'a (wodne blorki, nawet zdjęcie jest)

Posted: 12 Jul 2010, o 09:07
by Mike

Re: [PL] Warsztat m.ike'a (wodne blorki, nawet zdjęcie jest)

Posted: 13 Jul 2010, o 10:02
by Mike
Nie lubicie komentować mojego malowania, to popatrzcie przynajmniej na lvl up w robieniu zdjęć. Prawda taka, że jak człowiek głupi, to i Maru nie pomoże :bonk: , ręcznie ostrość ustawiałem i chyba troche lepiej juz jest.

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image

Re: [PL] Warsztat m.ike'a (wodne blorki, nawet zdjęcie jest)

Posted: 13 Jul 2010, o 10:54
by mahon
Mike wrote:Nie lubicie komentować mojego malowania, to popatrzcie przynajmniej na lvl up w robieniu zdjęć
kto powiedział że nie lubimy? ja tam dość uparcie komentowałem...
a że nie widzę żebyś pomalował coś takiego, co pokazałoby że przejąłeś się komentarzami - to dalej nie powtarzam tego samego.

a co do zdjęć to tym razem lepiej! czytelnie i ostro. takie fotki znacznie prościej omawiać! :clap:

Re: [PL] Warsztat m.ike'a (wodne blorki, nawet zdjęcie jest)

Posted: 13 Jul 2010, o 10:57
by Mike
mahon wrote:
Mike wrote:Nie lubicie komentować mojego malowania, to popatrzcie przynajmniej na lvl up w robieniu zdjęć
kto powiedział że nie lubimy? ja tam dość uparcie komentowałem...
a że nie widzę żebyś pomalował coś takiego, co pokazałoby że przejąłeś się komentarzami - to dalej nie powtarzam tego samego.

a co do zdjęć to tym razem lepiej! czytelnie i ostro. takie fotki znacznie prościej omawiać! :clap:

No przestań, na ratogrze nie widać poprawy? Kontrasty jakieś się pojawiły nawet!

Skoro zaczeły Ci się moje zdjęcia podobać, to niedługo modele też zaczną :dance:

Re: [PL] Warsztat m.ike'a (Joe le Kan)

Posted: 13 Jul 2010, o 11:00
by mahon
fakt, że ogierek był bardziej widowiskowy od orków. czekam na malowanie puszki. zamierzasz wykorzystać metody podniszczania wspomniane w temacie Theotrila?

Re: [PL] Warsztat m.ike'a (Joe le Kan)

Posted: 13 Jul 2010, o 12:00
by Maru
Yo ..
widzę że fotki w przeciwieństwie do malowana poprawiły się :wink: ba Fotka Puszki jest nawet bardzo dobra .. szkoda że to WiP w podkładzie

co do Orkasów - lepiej jest ale bardzo mało lepiej - zostaw je już bo zabrnąłeś w ślepa uliczkę i depczesz w kółko , do puki nie z czaisz co jest nie tak robiąc inny model do puty nie poprawiaj tych orków już, bo wiesz że dzwony bija ale nie wiesz w którym kościele :wink:

Re: [PL] Warsztat m.ike'a (Joe le Kan)

Posted: 13 Jul 2010, o 12:29
by Mike
Jeden kan będzie malowany za pomocą jasnych plamek w które wmaluje rdze, 2gi będzie lakierowany (akurat jak będe w Belgii zdązy mi wyschnąć).

No starałem się głowine orka zrobić na czarnobiało ale zanim nie kupie czegoś lepszego od skull white to nawet nie mam co pędzla w wodzie moczyć.