[PL] Słoneczniki van Gorka 19.02.2011 Warszawa

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Słoneczniki van Gorka 19.02.2011 Warszawa

Post by Maru »

no :) dziękować bardzo teraz można oblookać (część prac )
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
https://maru.worldblogcafe.com/
Image
Rakso the slayer
Posts: 109
Joined: 8 Oct 2010, o 13:15

Re: [PL] Słoneczniki van Gorka 19.02.2011 Warszawa

Post by Rakso the slayer »

hmm... właśnie zauważyłem, że forum poucinało niektóre fotki z lewej strony... :doh:
no ale ogólnie widać co i jak ;)
Image
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] Słoneczniki van Gorka 19.02.2011 Warszawa

Post by Marta »

Zacne prace.
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Kuzyn

Re: [PL] Słoneczniki van Gorka 19.02.2011 Warszawa

Post by Kuzyn »

gratuluję wszystkim, naprawdę świetne prace, najbardziej mi się podoba oras na motorze i nurglowy dred. Camelson to twój prawda? To on zgarnął best ever? Pokaż bliższe foty błagam :curtain: :rose: :dance:

P.S.: Popiersie też świetne! Czyje to? :clap: :dance:
Camelson
Jarek Wędrowniczek
Posts: 406
Joined: 13 Dec 2008, o 22:49
Contact:

Re: [PL] Słoneczniki van Gorka 19.02.2011 Warszawa

Post by Camelson »

Popiersie slawola, świetne IMO :)
Dredzio tak, mój, ale nie on zgarnął besta, tylko eldar autarch któego jeszcze fotek nie ma :)
wszystkie prace były na prawde extra! ale nie ma co sie dziwić, Polacy to najlepsi malarze! :D
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Słoneczniki van Gorka 19.02.2011 Warszawa

Post by Slawol »

Jestem, jestem!

Ogarnąłem się trochę i już jestem, wróciłem lekko po 22:00 do domu. Autostrada A2 to cudowny wynalazek, o ile ścigające się muły (znaczy się ciężarówki) nie blokują lewego pasa, wyprzedzając swoich dużych kolegów różnicą kilku km/h :mrgreen: A dla zainteresowanych - robią kolejne 2 bramki, będzie w sumie 5 razem z trzema już istniejącymi... Jeszcze nie są skończone (znaki i roboty drogowe), więc można przelecieć za darmo przez te miejsca. Opłata jest teraz 13zł za checkpoint (pojazd osobowy ofkors), więc trzeba szykować na przyszłość 130zł za przelot w dwie strony tą samą drogą... :?

Przed Warszawą i w Warszawie (w Łomiankach tym bardziej) śnieg nas złapał i to po kostki... Heh, zimno jak diabli...

A konkurs? Konkurs się udał i to najważniejsze. Było bardzo sympatycznie, choć ze względu na ilość prac - trochę kameralnie... Z tego, co wyliczono - zdaje się, że 24 prace. Ale naprawdę prace udane. I Jarek znów nam Camelsonadę zaprezentował i zgarnął wisienkę ;) Gratulacje! :clap: A skoro mówicie, że fotki mają być jutro - choć mi oczywiście nic o tym nie wiadomo :lol: - to się za to czym prędzej wezmę :)

Dzięki wielkie za udaną imprezę, gratulacje za organizację i wszystko, o czym później napiszę ;)

Powiem tylko, że mam ponad 500 fotek do obrobienia z całego weekendu... Zobaczę tylko, jak mi wyszły... :pale: Aparatów było może i więcej, ale to głównie parę osób z graczy, ktoś tam pstrykał przy okazji coś... Pewnie na BP się pojawią.

Post Sławolum
Camelson wrote:...No i oczywiscie Slawol, ale on dziś tam jeszcze siedzi z batlowcami :)
Kiedy pisałeś te słowa, to już pewnie wracałem, a na pewno byłem na żarciu w jakimś szybkim fudzie :) A zostałem, bo miałem oprócz konkursu misję fotograficzną na Bazyliszku ;)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Słoneczniki van Gorka 19.02.2011 Warszawa

Post by Slawol »

Macie tutaj samych zwycięzców :) Parę fotek mi nie wyszło na tyle, na ile powinno, ale mam na szczęście zastępcze, robione później z innym tłem. Więcej dzisiaj po prostu już mi się nie chce robić, idę spać.

Robiłem tylko fotki i dostałem listę od sędziów. Jeśli gdziekolwiek jest jakikolwiek błąd, to prosiłbym autorów prac o dopisanie tego w temacie, a ja poprawię błędy :)

MODEL POJEDYNCZY:

1. Miejsce - Jarosław Drabek
ImageClick to see full-sized image

2. Miejsce - Maciej Sadowski
ImageClick to see full-sized image

3. Miejsce - Daniel Kałaska
ImageClick to see full-sized image

DUŻY MODEL:

1. Miejsce - Jarosław Drabek
ImageClick to see full-sized image

2. Miejsce - Mariusz Wiśniewski
ImageClick to see full-sized image

3. Miejsce - Dima Lumelskyy
ImageClick to see full-sized image

ODDZIAŁ:

1. Miejsce - Iga Bińczyk
ImageClick to see full-sized image

2. Miejsce - Oskar Walczewski
ImageClick to see full-sized image

3. Miejsce - PIotr Karpiński
ImageClick to see full-sized image

OPEN:

1. Miejsce - Wojciech Kaczyński
ImageClick to see full-sized image

2. Miejsce - Iga Bińczyk
ImageClick to see full-sized image

3. Miejsce - Sławomir Borysowski
ImageClick to see full-sized image

GRAND PRIX - Jarosław Drabek
ImageClick to see full-sized image
Last edited by Slawol on 22 Feb 2011, o 19:04, edited 1 time in total.
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Słoneczniki van Gorka 19.02.2011 Warszawa

Post by Nameless »

dzieki za foty panowie :)
pogratulowac zwyciezcom, ale tez wszystkim ktorzy sie pojawili z pracami! az zal dupe sciska ze sie nie udalo dojechac :?
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Słoneczniki van Gorka 19.02.2011 Warszawa

Post by mahon »

gratuluję wszystkim, żałuję nieobecności.

prace fajne....

a szczególnie miło zaskoczyły mnie dioramki pod oddziały Igi - no, tu widać duży postęp od odstatniego Hussara :clap:
zdobią, na prawdę zdobią :!:
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Ignis
Posts: 172
Joined: 8 Oct 2010, o 23:05

Re: [PL] Słoneczniki van Gorka 19.02.2011 Warszawa

Post by Ignis »

A dziękuje bardzo, mam nadzieję że na Hussara uda mi się jeszcze popracować nad robieniem lepszych podstawek.

Konkurs faktycznie kameralny ale bardzo miło spędziliśmy czas, wysłuchałam konstruktywnej krytyki i zamierzam skorzystać w przyszłości z dobrych rad.

Fajnie było zobaczyć twarze już znane i poznać kilka nowych.
Image
Post Reply