[PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
elvers

Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by elvers »

AAA skonczyłem !! ^^
nareszcie. W kazdym razie równiez poniedziałek/wtorek figurasek zostanie wysłany i mam nadzieje ze do konca stycznia dojdzie. Pff napewno dojdzie, musi! :)
szczurek_
Posts: 812
Joined: 6 Aug 2007, o 08:38
Location: Warszawa

Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by szczurek_ »

Paczka poszła w środę :) mam nadzieje ,że figurka się podoba ... :wink:
Image
IRKUCK
Posts: 1993
Joined: 29 Aug 2005, o 14:20
Contact:

Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by IRKUCK »

tak jak pisałem w Twoim temacie, figurka bardzo się podoba, wielkie dzięki i polecam się na przyszłość :D
I jak dobrze pójdzie do końca tygodnia powinienem też kogoś uszczęśliwić :P (mam nadzieję ;) )
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
Lemartes
Posts: 478
Joined: 14 Feb 2009, o 09:39
Location: Lublin

Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by Lemartes »

Wysylac ludzie wysylac! :) cos sie wleczecie ;)
Image
Wisnia

Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by Wisnia »

Egzaminy same się nie napiszą :wink: Swoją miniaturkę powinienem wysłać w następny wtorek, ewentualnie poniedziałek, jeśli nie czeka mnie poprawka z łaciny :wink:


Pozdrawiam

Wisnia
dead
Posts: 998
Joined: 19 Oct 2005, o 23:41
Location: Wejherowo
Contact:

Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by dead »

oto moja mala lamka z kiciusiem ktora dostalem ;)

ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image

Wiem ze slabe zdjecia ale nie mam warunkow do fotografowania :D a i przeciez mamy zime wiec intensywnosc swiatla dziennego tez nie pomaga :(

Tak czy siak figsik gites.
kacpero
Posts: 2287
Joined: 1 Dec 2005, o 16:27
Location: Poznan, Poland

Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by kacpero »

zapomniales napisac kto ja pomalowal :)
Stop competing with others. Start competing with yourself.
Image
elvers

Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by elvers »

Figurasek poleciał wiec teraz czekam tylko na reakcje odbiorcy no i tym samym na możliwość publikacji fotki ;)
Marek
Posts: 533
Joined: 30 Jun 2008, o 15:56
Location: Lublin

Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by Marek »

dead wrote:oto moja mala lamka z kiciusiem ktora dostalem ;)
Tak czy siak figsik gites.
Ciesze sie i polecam na przyszlosc :)
Ale zdaje sie ze zdjecia powinny poleciec do innego watku: jest galeria i ewentualnie watek z dyskusja na temat prac (oba po angielsku).
*** de gustibus non est disputandum ***
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors

Post by Nameless »

do galerii musza isc, tu moga isc ;)
Image
Post Reply