nareszcie. W kazdym razie równiez poniedziałek/wtorek figurasek zostanie wysłany i mam nadzieje ze do konca stycznia dojdzie. Pff napewno dojdzie, musi!
[PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors
-
elvers
Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors
AAA skonczyłem !! ^^
nareszcie. W kazdym razie równiez poniedziałek/wtorek figurasek zostanie wysłany i mam nadzieje ze do konca stycznia dojdzie. Pff napewno dojdzie, musi!
nareszcie. W kazdym razie równiez poniedziałek/wtorek figurasek zostanie wysłany i mam nadzieje ze do konca stycznia dojdzie. Pff napewno dojdzie, musi!
Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors
Paczka poszła w środę
mam nadzieje ,że figurka się podoba ... 

Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors
tak jak pisałem w Twoim temacie, figurka bardzo się podoba, wielkie dzięki i polecam się na przyszłość 
I jak dobrze pójdzie do końca tygodnia powinienem też kogoś uszczęśliwić
(mam nadzieję
)
I jak dobrze pójdzie do końca tygodnia powinienem też kogoś uszczęśliwić
-
Wisnia
Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors
Egzaminy same się nie napiszą
Swoją miniaturkę powinienem wysłać w następny wtorek, ewentualnie poniedziałek, jeśli nie czeka mnie poprawka z łaciny 
Pozdrawiam
Wisnia
Pozdrawiam
Wisnia
Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors
oto moja mala lamka z kiciusiem ktora dostalem 
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Wiem ze slabe zdjecia ale nie mam warunkow do fotografowania
a i przeciez mamy zime wiec intensywnosc swiatla dziennego tez nie pomaga 
Tak czy siak figsik gites.
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Click to see full-sized imageWiem ze slabe zdjecia ale nie mam warunkow do fotografowania
Tak czy siak figsik gites.
Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors
zapomniales napisac kto ja pomalowal 
Stop competing with others. Start competing with yourself.


-
elvers
Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors
Figurasek poleciał wiec teraz czekam tylko na reakcje odbiorcy no i tym samym na możliwość publikacji fotki 
Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors
Ciesze sie i polecam na przyszloscdead wrote:oto moja mala lamka z kiciusiem ktora dostalem
Tak czy siak figsik gites.
Ale zdaje sie ze zdjecia powinny poleciec do innego watku: jest galeria i ewentualnie watek z dyskusja na temat prac (oba po angielsku).
*** de gustibus non est disputandum ***



