Czy coś zgłoszę? mam taką nadzieję. co prawda w pierwszej kolejności muszę pokończyć rzeczy, które zacząłem daaaaawno temu, a to nie są zbyt konkursowe modele (co ja mogę za swój gust ^^) ale nie przeszkodzi mi to ich przywieźć. No i może coś z moich bieżących projektów? Ale dopiero dziś odzyskam jako-taki czas wolny po zakończeniu pewnego etapu rodzinnych imprez i inwazji z zagranicy, które skutecznie wysysały resztki czasu jaki miałem poza pracą, a zaległości w fotkach ogromne. Niestety fotki będą musiały mieć pierwszeństwo przed malowaniem...
Co nie zmienia faktu, że przy odrobinie szczęścia obstawię wszystkie kategorie



