(a soją droga znalazłem jakiś straszne magiczny model SM .. coś czuje że to SM do Talizmanu .... albo ludek do battletecha
[PL] IV Wymiana Figurek Chest of Colors
Re: [PL] IV Wymiana Figurek Chest of Colors
Tempting tempting
... noii zardos jako "promocja"
(a soją droga znalazłem jakiś straszne magiczny model SM .. coś czuje że to SM do Talizmanu .... albo ludek do battletecha
więc mam coś bardzo unikalnego na pomalowanie
- jest jeszcze stary chaos warior .. wżyciu nie widziałem go pomalowanego porządnie .... jeśli sie zgłoszę to jest szansa obskoczyć coś mroczne oldschulowego (tak Warzona też jeszcze chyba cos mam
) ale sądzę ze lepiej było by wybrać model po dowiedzeniu sie dla kogo go sie robi )
(a soją droga znalazłem jakiś straszne magiczny model SM .. coś czuje że to SM do Talizmanu .... albo ludek do battletecha
Re: [PL] IV Wymiana Figurek Chest of Colors
jak ci Nameless mnie wylosuje, to się zgłoszę i pomaluję... sam wiesz co 
Re: [PL] IV Wymiana Figurek Chest of Colors
obawiam sie ze trzeba sie zglosic przed glosowaniem...mahon wrote:jak ci Nameless mnie wylosuje, to się zgłoszę i pomaluję... sam wiesz co
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Twisted Brushes
Re: [PL] IV Wymiana Figurek Chest of Colors
mi tego nie mów... 
to była... khe khe... "sugestia"
to była... khe khe... "sugestia"
Re: [PL] IV Wymiana Figurek Chest of Colors
Ale fajnie no 
Postaram sie żeby następnym razem wziąć udział!
Postaram sie żeby następnym razem wziąć udział!
-
Nameless
- The Better Choice

- Posts: 17415
- Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
- Location: Silesia, Poland
- Contact:
Re: [PL] IV Wymiana Figurek Chest of Colors
juz zapraszam 
a teraz - na chwile obecna - mamy 14 zgloszen
a teraz - na chwile obecna - mamy 14 zgloszen
Re: [PL] IV Wymiana Figurek Chest of Colors
Camelson wrote:Ale fajnie no
Postaram sie żeby następnym razem wziąć udział!
nie to zebym namawiala do zlego.... ale masz pewnie jeszcze pare dni;]
natrzaskaj postow to sie zalapiesz
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Twisted Brushes





