[PL] Warsztat Kacpra

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Warsztat Kacpra

Post by Maru »

ok wiesz juz co sie wszystkkim podoba .. to ci powiem co jest tak sobie - dzwonek na szyji - wyszedł jak kufel z drewna (nieto bym kufji nie lubił :) .. ale to akórat dzwonekjest )
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
https://maru.worldblogcafe.com/
Image
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Re: [PL] Warsztat Kacpra

Post by Ana »

Kurde, każdy co innego widzi w tej pracy ... mnie np. dzwonek się podoba :silenced:
-- Ańa

Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Warsztat Kacpra

Post by mahon »

problem widac na pierwszym ujeciu - dziwnie uklada sie odbicie na dzwonku
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
DEMON_COLOR

Re: [PL] Warsztat Kacpra

Post by DEMON_COLOR »

mahon wrote:problem widac na pierwszym ujeciu - dziwnie uklada sie odbicie na dzwonku
Jak dla mnie układa sie spoko tylko...miejsce zacienione jest zbyt płaskie. Powinieneś rozjaśnić troche do lewej krawędzi od środka ;) i moim zdaniem będzie git ;D
FIgurek całkiem fajny ;) i ta szata pomarańczowa mi sie podoba. Kurcze w życiu nie malowałem szczura - moze czas spróbowac :doh: :? ?

D_C
kacper_gda
Posts: 89
Joined: 31 Aug 2009, o 11:41
Location: Gdańsk

Re: [PL] Warsztat Kacpra

Post by kacper_gda »

Tutaj jeszcze jeden szczur tym razem bsb. HF malowany przez kumpla reszta moja. Moim zdaniem figurka lepsza niz poprzednia, ale sami ocencie. I udalo mi sie zrobic lepsze fotki ;)
Aha i jakby ktos nie wiedzial to malunek przedstawia "toksyczne" szczury :D

ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
DEMON_COLOR

Re: [PL] Warsztat Kacpra

Post by DEMON_COLOR »

OO tu już lepiej :D

Lbue takie malowanie, w moich klimatach :D ajj! Soczyste kolory, czystko. ZNowu pomarańcz fajnie orzywia model. Całkiem udany NMM na ostrzu. Za sztandar też brawka dla kumpla :wink:
WIęcej rozjaśnień na czaszce na głowie - więcej Białego w najjaśniejszych punktach. ALbo inaczej - wogóle użyj białego :D
Fajny model.

CO do fotek - to też DUZY plus.

D_C
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Warsztat Kacpra

Post by Nameless »

i fotki, i malowanie wygladaja lepiej.
NMM na ostrzu z przodu rewelacja.
co sie dzieje na sztandarze, bo nie widac dokladnie?
Image
kacper_gda
Posts: 89
Joined: 31 Aug 2009, o 11:41
Location: Gdańsk

Re: [PL] Warsztat Kacpra

Post by kacper_gda »

Na sztandarze jest gromadka toksycznych szczurkow. Trzeba sie dobrze przyjrzec ;)
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Warsztat Kacpra

Post by mahon »

Ja szczury widzę :) I w ogóle podoba mi się ten klimat - taki egzotyczny. Lustria?

Te kamienie (czy co tam) na podstawce takie toporne trochę, ale malowanie ogólnie bardzo fajne - do grania to wypas. A i na półkę się nadaje!
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
kacper_gda
Posts: 89
Joined: 31 Aug 2009, o 11:41
Location: Gdańsk

Re: [PL] Warsztat Kacpra

Post by kacper_gda »

Tak to szczurki z lustri. Postawki robil klient niestety... Wykonane byly ze styroduru wiec dlatego taki efekt :/
Post Reply