ARENA - Krakow, 30.09 - 1.10

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

RE: ARENA - Krakow, 30.09 - 1.10

Post by Nameless »

z wypowiedzi Emana i Rusinka wynika niestety, ze z jajem...
Szkoda, bo takie narzucenie tematu robi ze frekwencja widzielismy na przykladzie konkursu CoC (malowanie demona).
Kto bedzie specjalnie na Arene szykowal cos dziwnego?
Image
DEMON_COLOR

Re: RE: ARENA - Krakow, 30.09 - 1.10

Post by DEMON_COLOR »

Nameless wrote: Kto bedzie specjalnie na Arene szykowal cos dziwnego?
Ja nie =]] !
Ale coś "zykłego" :lol: właśnie szykuje i gdyby nie narzucony temat pewnie bym się pojawił :roll: :twisted:
Zróbcie tak ,żeby było normalnie...=D
IRKUCK
Posts: 1993
Joined: 29 Aug 2005, o 14:20
Contact:

RE: Re: RE: ARENA - Krakow, 30.09 - 1.10

Post by IRKUCK »

ja sie wybieram na mastera porzucac figurkami, porzestawiac kostki itd :P
a co do konkursu to rok temu bylo 3 kategornie : odzial , maly model, duzy model... mam nadzieje ze w tym roku bedzie tak samo :)
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
Samuel

RE: Re: RE: ARENA - Krakow, 30.09 - 1.10

Post by Samuel »

to niech sie juz zdycyduja, jezeli chca by ktokolwiek cos tam wystawil..
i oficjialnie oglosza co i jak...
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Post by Nameless »

Czasu jest za malo na powazny konkurs malarski, wiec proponujemy wam konkurs alternatywny. Zasady zostana podane jutro, nagrody beda symboliczne. Jest propozycja, zeby zwyciezcy otrzymali po 1 punkcie w klasyfikacji generalskiej. Prace beda oceniane przez 3osobowe jury, w wiekszosci zenskie.

Kategorie(dla obu systemow z wyjatkiem muzyka i gasienicy)

Najlepszy objective marker (nie trzeba wyjasniac).

Nejlepsza figurka specjalna (figurki wykorzystywnae w scenariuszach jako zwiadowcy lub dyplomaci , ktorych trzeba przetrasportowac na druga strone stolu). Oceniane na rowni techniki pomalowania i sposob wykonania.

Najbardziej krwawa/brutalna śmierć (diorama, liczy sie jakos pomalowania i sposob wykonania, ale przede wszystkim kreatywnosc).

Najfajniejszy sztandar (liczy sie sposob wykonania sztandaru, sposob pomalowania, haslo, lub cokolwiek innego, co wyjatkowo uraduje jury).

Najlepszy muzyk(WFB)/gasienica w czolgu (WH40K) (nie trzeba komentowac. liczy sie kreatywnosc i standart pomalowania).

We wszystkich kategoriach dodatkowow premiowane będą rózowe motywy!
Image
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

Post by Demi_morgana »

hmmm... różowe gąsienice? :think: :razz: :wink:
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
Szary
Posts: 1584
Joined: 7 Aug 2005, o 00:15
Location: Czestochowa/Krakow - Poland
Contact:

Post by Szary »

Regulamin konkursu:

Do konkursu mogą być zgłoszone figurki i modele jakichkolwiek firm (GW, Reaper, Rackham, etc) oraz ich konwersje jak i modele zrobione od podstaw (scratchbuilt).

Godzina rozpoczęcia: 15.30 w sobotę na hali.

Każdy z uczestników biorących udział w konkursie, ma obowiązek zgłosić swoją kandydaturę do sędziego organizującego konkurs. Za każdy zgłoszony model dostanie osobny kwit, na mocy którego może odebrać swoją pracę po konkursie.

UWAGA! Modele będą wydawane tylko na podstawie tego kwitu!

Każdy z uczestników ma prawo zgłosić modele do każdej kategorii, ale tylko jedną do jednej kategorii. Jedna figurka może zostać zgłoszona tylko do jednej kategorii.

Prace beda oceniane przez 4-5 osobowe, w wiekszosci zenskie, bezstronne grono sędziów. Pod uwagę będą brane:

* Jakość pomalowania
* Użyte techniki
* Wykonane konwersje
* Dobór kolorystyczny
* Zagospodarowanie i wykonanie podstawki
* Ręczne malowidła (tzw. Freehand)
* Interesujący pomysł
* Ogólne wrażenie

Decyzja jury jest niepodważalna

Figurki serii fantasy i sci-fi wystawiane są wspólnie !

Prace można zgłaszać do następujących kategorii:

Kategorie:

1.Objective marker

2.Figurka specjalna (figurki wykorzystywane w scenariuszach jako zwiadowcy lub dyplomaci , ktorych trzeba przetrasportowac na druga strone stolu).

3.Najbardziej krwawa/brutalna śmierć (diorama).

4.Sztandarowy (Liczy sie sposob wykonania sztandaru, haslo, lub cokolwiek innego, co wyjatkowo uraduje jury).

5.Muzyk(WFB)/Gąsienica czołgu(WH40k).Czołg można przynieść w całości, choć będzie oceniany jedynie sposób wykonania gąsienicy.

Nagrody:

Po ogłoszeniu werdyktu jury, zostaną przyznane dyplomy i stauteki za pierwsze miejsca w każdej z kategorii. Dodatkowo zwycięzcy konkursów w poszczególnych kategoriach otrzymają po 3 punkty w klasyfikacji ogólnej turniejów WFB/WH40k, o ile biorą w nich udział.
Szary

Image
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Post by Nameless »

Arena juz tuz, tuz.
Ponawiam tylko zaproszenie do pogaduszek przy stoisku.
Wiem, ze Samuel i Szary beda w Kraku - ktos jeszcze?
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

raczej nie, aż tyle jeżdżenia mnie by przerosło..
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Post by Nameless »

Pytam kto bedzie, a nie - kogo nie bedzie ;)
Wiem Mahon, z toba juz rozmawialem o arenie :)
Image
Post Reply