[PL] Warsztat Kacpra
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Re: [PL] Warsztat Kacpra
ok wiesz juz co sie wszystkkim podoba .. to ci powiem co jest tak sobie - dzwonek na szyji - wyszedł jak kufel z drewna (nieto bym kufji nie lubił
.. ale to akórat dzwonekjest )
Re: [PL] Warsztat Kacpra
Kurde, każdy co innego widzi w tej pracy ... mnie np. dzwonek się podoba :silenced:
Re: [PL] Warsztat Kacpra
problem widac na pierwszym ujeciu - dziwnie uklada sie odbicie na dzwonku
-
DEMON_COLOR
Re: [PL] Warsztat Kacpra
Jak dla mnie układa sie spoko tylko...miejsce zacienione jest zbyt płaskie. Powinieneś rozjaśnić troche do lewej krawędzi od środkamahon wrote:problem widac na pierwszym ujeciu - dziwnie uklada sie odbicie na dzwonku
FIgurek całkiem fajny
D_C
-
kacper_gda
- Posts: 89
- Joined: 31 Aug 2009, o 11:41
- Location: Gdańsk
Re: [PL] Warsztat Kacpra
Tutaj jeszcze jeden szczur tym razem bsb. HF malowany przez kumpla reszta moja. Moim zdaniem figurka lepsza niz poprzednia, ale sami ocencie. I udalo mi sie zrobic lepsze fotki 
Aha i jakby ktos nie wiedzial to malunek przedstawia "toksyczne" szczury
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Aha i jakby ktos nie wiedzial to malunek przedstawia "toksyczne" szczury
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image-
DEMON_COLOR
Re: [PL] Warsztat Kacpra
OO tu już lepiej 
Lbue takie malowanie, w moich klimatach
ajj! Soczyste kolory, czystko. ZNowu pomarańcz fajnie orzywia model. Całkiem udany NMM na ostrzu. Za sztandar też brawka dla kumpla
WIęcej rozjaśnień na czaszce na głowie - więcej Białego w najjaśniejszych punktach. ALbo inaczej - wogóle użyj białego
Fajny model.
CO do fotek - to też DUZY plus.
D_C
Lbue takie malowanie, w moich klimatach
WIęcej rozjaśnień na czaszce na głowie - więcej Białego w najjaśniejszych punktach. ALbo inaczej - wogóle użyj białego
Fajny model.
CO do fotek - to też DUZY plus.
D_C
-
Nameless
- The Better Choice

- Posts: 17415
- Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
- Location: Silesia, Poland
- Contact:
Re: [PL] Warsztat Kacpra
i fotki, i malowanie wygladaja lepiej.
NMM na ostrzu z przodu rewelacja.
co sie dzieje na sztandarze, bo nie widac dokladnie?
NMM na ostrzu z przodu rewelacja.
co sie dzieje na sztandarze, bo nie widac dokladnie?
-
kacper_gda
- Posts: 89
- Joined: 31 Aug 2009, o 11:41
- Location: Gdańsk
Re: [PL] Warsztat Kacpra
Na sztandarze jest gromadka toksycznych szczurkow. Trzeba sie dobrze przyjrzec 
Re: [PL] Warsztat Kacpra
Ja szczury widzę
I w ogóle podoba mi się ten klimat - taki egzotyczny. Lustria?
Te kamienie (czy co tam) na podstawce takie toporne trochę, ale malowanie ogólnie bardzo fajne - do grania to wypas. A i na półkę się nadaje!
Te kamienie (czy co tam) na podstawce takie toporne trochę, ale malowanie ogólnie bardzo fajne - do grania to wypas. A i na półkę się nadaje!
-
kacper_gda
- Posts: 89
- Joined: 31 Aug 2009, o 11:41
- Location: Gdańsk
Re: [PL] Warsztat Kacpra
Tak to szczurki z lustri. Postawki robil klient niestety... Wykonane byly ze styroduru wiec dlatego taki efekt :/




