[PL] Galeria Bohuna
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Hola! Nie mialem jakos ostatnio za duzo czasu na malowanie, dodatkowo na dluzszy czas calkowicie opuscila mnie wena
Ostatecznie odstawilem na jakis czas orkasow, bo nie moge sie juz na nich patrzec
Tymczasem wzialem sie za cos innego. Na pedzel wrzucilem po raz drugi Sigvalda, a to dlatego glownie, zeby popracowac nad swoja technika malowanie real metalikow. Moim celem bylo otrzymanie jak "najgladszych i najmiekszych" metali, z przejsciami rownie albo nawet bardziej czystymi niz w NMM, ale korzystajc z farb metalicznych, pozostawiajac jednoczesnie cos z ich polysku. Efekt ocencie sami. Jak na razie gorna czesc pancerza jest prawie skonczona. Pozostalo jeszcze poprawic "konturing" i moze dodac jakiegos koloru troche w te wglebienia. W sumie po zrobieniu zdjecia widze jeszcze mase szczegolow do poprawienia, trzeba bedzie przedewszystkim wzmocnic odblaski na brzuchu. Co do reszty powierzchni to nie sa jeszcze skonczone. Napewno musze jeszcze podlubac nad twarza.
Co o nim myslicie?
[rimg]https://img200.imageshack.us/img200/3452/forum1wip.jpg[/rimg]
Tymczasem wzialem sie za cos innego. Na pedzel wrzucilem po raz drugi Sigvalda, a to dlatego glownie, zeby popracowac nad swoja technika malowanie real metalikow. Moim celem bylo otrzymanie jak "najgladszych i najmiekszych" metali, z przejsciami rownie albo nawet bardziej czystymi niz w NMM, ale korzystajc z farb metalicznych, pozostawiajac jednoczesnie cos z ich polysku. Efekt ocencie sami. Jak na razie gorna czesc pancerza jest prawie skonczona. Pozostalo jeszcze poprawic "konturing" i moze dodac jakiegos koloru troche w te wglebienia. W sumie po zrobieniu zdjecia widze jeszcze mase szczegolow do poprawienia, trzeba bedzie przedewszystkim wzmocnic odblaski na brzuchu. Co do reszty powierzchni to nie sa jeszcze skonczone. Napewno musze jeszcze podlubac nad twarza.
Co o nim myslicie?
[rimg]https://img200.imageshack.us/img200/3452/forum1wip.jpg[/rimg]
kurcze te Twoje metaliki wygladaja na fotach jak NMM (czyli bardzo dobrze
).. jestem ciekaw jak to wyglada w rzeczywistosci bo na fotkach nie widac realnych odblaskow 
w kazdym razie zbroja robi wrazenie
a jezeli chodzi o cala figurke to twarz i wlosy sa jak dla mnie za jasne..
w kazdym razie zbroja robi wrazenie
a jezeli chodzi o cala figurke to twarz i wlosy sa jak dla mnie za jasne..
Stop competing with others. Start competing with yourself.


-
Demi_morgana
- Chest of Colors

- Posts: 15233
- Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
- Location: Eldorado
- Contact:





