[PL] GOLDEN DEMON GERMANY 2009

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
-MattCexwish-

Post by -MattCexwish- »

Lieber Hobbyist,

der Gamesday 09 wird wie gehabt im Gürzenich im Köln stattfinden. Dieses Jahr am 16. August.

Wir hoffen dich dort als Besucher begrüßen zu dürfen wünschen dir bis dahin schon einmal viel Spaß mit dem Games Workshop Hobby.

Mit freundlichen Grüßen

Heiko
Mail Order
Games Workshop Deutschland GmbH

Mail
Mail Order
Tel.: +49 (0)211 5402 222
FAX: +49 (0)211 5402 223

Niestety nie znam Polskich Miesiecy... Ale jest to 16.08.2009 w Köln / Koloni...

Przed Tym bedzie Pre Dinner w Berlinie... Alternatywnie po GD w Koloni piwo... jak zawsze...
elvers

Post by elvers »

ja sie na 80% wybieram. Ktoś jeszcze?
Swoją drogą Matt dzięki za info, ale powiedz jeszcze jak z wejściówkami? czy trzeba zamawiać czy można kupić na miejscu?
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

Post by Demi_morgana »

ja na 100% nie ^^
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
Alexander

Post by Alexander »

ja pewnie na koło 90 % Dla mnie jest tylko kwestia tego tak naprawdę czy będzie ekipa czy nie ....
-MattCexwish-

Post by -MattCexwish- »

Naklepiej jest kupic Bilety przed GD... Na miejscu jest Kasa, ale ona otwiera dopiero pozno (12 Godzina...), co znaczy, ze Gabloty sa pelne prac i Ludzie maja mniej czasu wstawiac je starannie... co znaczy, ze czasami jakas Miniaturka im wypada z rak...^_^...

Tez mamy miejsce na paru Ludzi, ktore sie daja skuszyc na Showpainting... Jest chyba 6 Miesjc ogolnie... Te osoby zostana wpuszczone za darmo...

Nocleg... Ja nigdy nie rezerwuje Hotelu, bo jest to niepotrzebne z Berlina... w trakcie jazdy 6 godzinowej staram sie spac w Pociagu, co calkiem dobrze sie udaje (ostatnie 7... lat... o Kurde...:D...)... Przejazd kosztuje jakies 70 EURO w oba strony z Berlina... mysle, ze jest mnoswto alternatyw lecenia Samolotem, z Krakowa (Balic...) bezposrednio do Koloni, pozatym chyby z Warszawy...

Ogolnie nocleg kosztuje jakies 16 EURO w Hostelu (jest jeden niedaleko Katedraly...) i 25 - 40 w normalniejszym Hotelu...

Przed praca mozecie mi napisac, co planujecie... pomoge wam z Kategoriami...
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

Dzieki Matt!

Jeśli 16 sierpnia, to może w tym roku pojechalibyśmy do Niemiec? Zwłaszcza że Ben i chłopaki też zapraszali...
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Alexander

Post by Alexander »

No ba tylko transport drogi, chyba, ze samochedem bo autokar lub samolot germanwingsem to koszt 440 - 560 PLN w dwie strony a wiadomo, że nocleg dochodzi
Akasha

Post by Akasha »

Ja wybiorę się na 90%. Bardzo chciałabym tam być, rewelacyjna okazja do cyknięcia kilku fajnych zdjęć. Koszty podróży trochę duże, no ale trzeba było się z tym liczyć... Na Polskim GD pojawię się zaś na 100% 8)
sea.man
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 4867
Joined: 4 Sep 2008, o 17:58
Location: Munich, Germany

Post by sea.man »

To bedzie impreza poświęcona wyłącznie figurkom, czy część jakiegoś większego zdarzenia?
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

nie, bedzie poswiecona figurkom, miniaturkom, ludzikom, miniaturowym modelom pojazdow, malowaniu, konwertowaniu, itd. ;)

zartuje oczywiscie..
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Post Reply