[PL] Wazabi

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Post Reply
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

[PL] Wazabi

Post by Nameless »

moja pierwsza figurka Rackhama, moja pierwsza powazna proba w NMM.
wstawilem ja do Chick Challenge 2008.

ImageClick to see full-sized image

CMON tedy
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
MartiusMarsGradivus

Post by MartiusMarsGradivus »

:shock:

fajnie wyszla ci skora szczegolnie na twarzy :) sukienka srednio mi sie podoba :P imo troche ciemniejsza w cieniach powinna byc :P
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

[PL] Wazabi

Post by Slawol »

... wiÄ?c TO jest Tw??j model? :shocked:

Faktycznie, nisko CiÄ? ceni??em, wybacz :oops: ;)

Fantastyczny dob??r kolor??w, najbardziej urzek??a mnie w??a??nie zielona sk??ra, kt??ra nadaje charakteru rusa??ki, czy te?? jakiej?? Wodnej Pani :D

La gitarra! NMM trochÄ? jedna szarawy, ale mimo wszystko podoba mi siÄ? - zlewa siÄ? jednak z w??osami... Nie, no teraz to da??e?? czadu, Nameless, a?? im dech zapar??o :D Powa??nie, bardzo ??adna praca, wykonanie r??wnie?? o niebo lepsze, ni?? poprzednie prace. Dobrze na??o??ona farba, staranno??Ä? malowania, kompozycja (kwiaty sÄ? "biutifulne"). No nie ponarzekam sobie tym razem za wiele, bo widaÄ? pracÄ? w??o??onÄ? w ca??o??Ä?. Postara??e?? siÄ? i to widaÄ?.

Oczywi??cie nie by??bym sobÄ?, gdybym jednak tak to zostawi?? :twisted:

W??osy - w??a??nie w??osy widzia??bym ciemniejsze, z zaznaczonymi tylko rozja??nieniami, te przypominajÄ? mi typowÄ? babule??kÄ? robiÄ?cÄ? pierniczki dla swojej kochanej wnusi :mrgreen: Nie??le to wyglÄ?da, ale postarza model :) Chyba ??e tak mia??o byÄ? :) Bardzo podoba mi siÄ? jeszcze kokarda, przykuwa wzrok i jest jednym z najlepiej wykonanych detali w og??le. Jednak w g??rnej czÄ???ci brakuje mi jeszcze ma??ego czerwonego akcentu w??a??nie - gdyby tak we w??osach mia??a jeszcze wstÄ???kÄ?, sp??ywajÄ?cÄ? z ty??u, to wtedy by??oby ju?? w og??le super!

Du??a rzecz, Nameless! Serio! Brawa ode mnie :clap: I oby tak dalej :)

P.S. Nied??ugo ja co?? zn??w dodam do galerii, jeszcze chwilka i siÄ? odwdziÄ?czysz :D
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
przemosz.
Posts: 1318
Joined: 6 Jun 2006, o 14:55

Post by przemosz. »

No Panie N!

Przedewszystkim podoba mi sie schludnosc ktora sprawia ze praca wyglada pro.Co do uwag:
- ostrzejszy highilight miecza, krawdzie -czystym bialym bym potraktowal
-wlosy - tu zgodze sie ze slawolem , ze chetnie m,bym tu ujrzal czern i odblaski z poszczegolnych kosmykow

No to czekam na kolejne prace tej jakosci:)
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Post by Nameless »

dzieki wszystkim, sorki za spozniona odpowiedz - wakacje bez komputera ;)

@Slawol - tak, TO jest moja praca. konkurs pozostaje bez zwyciezcy ;) najblizej byl Mahon, ktory wybral ja jako jedna z mozliwosci :)
skore ma zielona, bo to goblinka, a nie rusalka czy cos takiego :P
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Post Reply