[PL]Old Blood

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Post Reply
Sebollus

[PL]Old Blood

Post by Sebollus »

EEeh nie chce mi sie mojego workshop topica odgrzebywać to zapodałen taki nowy. Z resztą żadko coś zdarza mi się pokazać więc chyba nie zaśmiece wam forum za bardzo :)

W zasadzie moja pierwsza próba zrobienia NMM złotego(jego WIP można było tu kiedyś zobaczyć :)). Wiem że nie za bardzo wyszło , słaby kontrast , nie najlepiej rozłożone odblaski ale co tam :)

komentujcie , krytykujcie , bijcie , rób ta co chce ta:P
ImageClick to see full-sized image

pozdrawiam ,Seba:)
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

RE: [PL]Old Blood

Post by Ana »

Cześć :D
No naprawdę fajna praca i fajny model. Na 1. zdjęciu najbardziej podoba mi się skóra dinusia i podstawka jest exta na 2. fotce, właściwie praca wyszła Ci wyrównana jakościowo. Złoty sam już sobie skomentowałeś, a mnie coś nie gra (sama nie wiem co) w tej pałce.
-- Ańa

Image
Rentall
Posts: 913
Joined: 9 Apr 2007, o 23:01
Location: Poland

RE: [PL]Old Blood

Post by Rentall »

hmm bardzo przyjemna figurka, pasowala by mi tu jakas mala dioramka, albo wieksza podstawka z bajerkami, bo ta ktora jest tutaj jest wedlug mnie swietna... ludzkie-jaszczurcze dzielo zniszczone przez nautre (btw nigdy z nia sie nie wygra), nie podobaja mi sie natomiast piórka przy pałce... wygladaja na zdrybushowane
Zahor
Posts: 184
Joined: 18 Oct 2006, o 09:43

RE: [PL]Old Blood

Post by Zahor »

A mnie sie podoba taka jaka jest , super fiksa na generała armi!!
Post Reply