Eltharion

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Anonymous

Post by Anonymous »

Benathai wrote:Witam
Jesli mnie pamiec nie myli mialem okazje ogladac te figurke na ostatnim Wojennym Mlocie... Mozliwe to?
Sugestie - w sumie jak wszyscy - dodaj nieco brazu do zlota, nieco mocniejsze cienie gdzieniegdzie (wlosy, ten czerwony szalik). Mnie sie niezbyt plaszcz podoba. Wlasciwie widac tylko niebieski i bialy (ale moze to wina foty). Moze sproboj podklad w takich sytuacjach robic ciemniejszy.

Generalnie jest bardzo fajny model. Bardzo mi sie skora tego elfiszona podoba... niestety skora jest jednym z tych elementow ktorych sam nie opanowalem zbyt dobrze wiec zwracam uwage (bo jak sie caly czas skore na zielono maluje to potem z ludzka jest problem ) :)

Pozdrawiam
Tak, tak, byłem z tym Eltharionem na WM.
Pierwsza taka impreza w mojej karierze na której miałem możliwość wziąć udział, więc z chęcią skorzystałem.
Ragnar

Post by Ragnar »

Witam

O ile chyba wszystko joz zostało napisane o nim to chciałbym dodać że bardzo mi się podoba płaszczyk .. a raczej efekt jaki nadaje take mocne rozjaśnianie krawędzi .. przypomina jedwab :]
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Post by Ana »

acha acha :)
-- Ańa

Image
Post Reply