[PL]Hydra Warrior WIP- wracam po dluugiej przerwie

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
przemosz.
Posts: 1318
Joined: 6 Jun 2006, o 14:55

Post by przemosz. »

To ja jeszcze na szybko sprcyzuje: lakier matowy do mebli firmy Touche me - mega mat .Albo czarna farbka i heja dookola.
Ja bym go widzial na podstawce z czarnymi krawedziami.
szczurek_
Posts: 812
Joined: 6 Aug 2007, o 08:38
Location: Warszawa

Post by szczurek_ »

Kozak :clap: :clap: :clap: bardzo fajen metaliki i cala dioramka ..... Jedynie ten swiecacy sie postument :wink:
Image
Urbik

Post by Urbik »

Orajt, no to odpowiedzi:
-lakier- Fakt, lakier matowy to najprostsze rozwiązanie ;) Zapewniam jednak, że na żywo podstawka nie wygląda tak drastycznie jak na zdjęciach - 3 lampy nakierowane prosto na cokół znacznie potęgują jego szklistość.
-oczy- Oczy może wyglądają na niedopracowane, ale też nie zamierzałem domalowywać im tęczówek, źrenic itp. Po pierwsze dlatego, że za każdym razem kiedy to robię, wychodzi mi kompletna tandeta psująca cały model (np. moja pielęgniareczka z Freebootera, która ma zeza rozbieżnego :/ ), po drugie - krasie z Mid-Noru mają zazwyczaj wyblakłe, "ślepe" oczy, co podkreśla ich bezduszność i demoniczność. No dobra, po prostu nie umiem dobrze pomalować ;)
-nity - mea culpa, jeszcze je poprawię ;)
-skałki- Slejty wykonane są z Milliputa. Na początek wymodelowałem kilka placków (różnego kształtu i wielkości)i poukładałem je na sobie, tak aby powstał wstępny zarys skały. Następnie porobiłem masę wcięć w różnych miejscach skalpelem i wygładziłem rowki sculpting tool'em. Cóż, ciężko to opisać, ale przy okazji kolejnych figsów przysiądę nad małym tutkiem ;)


Na koniec nie mogło zabraknąć tradycyjnego CMoN'a - zapraszam do oceny figsa na:
http://www.coolminiornot.com/181665
5zymon

Post by 5zymon »

Fajna figurka. A podstawka drewniana dobrze wygląda taka jaka jest.
Post Reply