Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków
alvarezwawa
Post
by alvarezwawa » 26 Jan 2008, o 18:38
ja natomiast, pomimo mnogosci pomyslow, zdecyduje sie chyba na efekt zaskoczenia (podobny do mojej witchki pod latarnia) niz pracy wlozonej w wykonanie modelu:P Coz niekonwencjonalnego zawsze milej wie oglada
Takze: WH Single i WH40K Single. Jesli starczy mi czasu to i do tego Vehicle sie dolacze.
alvarezwawa
Post
by alvarezwawa » 26 Jan 2008, o 18:40
coś niekonwencjonalnego i się ogląda. sry, palce juz nie te
Nameless
The Better Choice
Posts: 17415 Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:
Post
by Nameless » 26 Jan 2008, o 22:13
a ja pojde sedziowac, jesli mnie zechca, przynajmniej jakas role wtedy odegram
elvers
Post
by elvers » 26 Jan 2008, o 23:55
Namaless to się nie wystawiasz?
na Bazylu pokazałaś super figurki, zwłaszcza tego orka!
Nameless
The Better Choice
Posts: 17415 Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:
Post
by Nameless » 27 Jan 2008, o 09:47
dzieki za dobre slowo Elvers
pocieszaj mnie dalej, moze sie zdecyduje
Slawek
Post
by Slawek » 31 Jan 2008, o 12:03
To beda w tym roku te GD? Po zeszłorocznej "cichej" imprezie i pierwszych wiadomościach o wynikach finansowych GW czuję się zaniepokojony...
kacpero
Posts: 2287 Joined: 1 Dec 2005, o 16:27
Location: Poznan, Poland
Post
by kacpero » 31 Jan 2008, o 12:07
widze Slawku ze temat polskiego GD nie daje Ci spokoju
Stop competing with others. Start competing with yourself.
Slawek
Post
by Slawek » 31 Jan 2008, o 12:32
kacpero wrote: widze Slawku ze temat polskiego GD nie daje Ci spokoju
Oj, nie tak żebym nie mógł przez to spać... Po prostu moją ciekawość pobudził jeden z wątków na Border Princess. Szkoda by było tej imprezy...
kacpero
Posts: 2287 Joined: 1 Dec 2005, o 16:27
Location: Poznan, Poland
Post
by kacpero » 31 Jan 2008, o 12:39
spoooko.. widzialem ten watek ale osobiscie nie mysle jeszcze o GD PL.. jezeli organizatorzy maja zamiar utrzymac zeszloroczny termin imprezy to jest to dla mnie zbyt odlegla data zeby sie tym klopotac
Stop competing with others. Start competing with yourself.
Slawek
Post
by Slawek » 31 Jan 2008, o 12:59
Ja nawet nie mam zamiaru startować
Nie potrafię przecież malować... Ale myślę ze na moim poszturchiwaniu organizatorów zyskają wszyscy hobbyści.