Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków
Nameless
The Better Choice
Posts: 17415 Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:
Post
by Nameless » 5 Sep 2007, o 11:38
ciekawe kiedy zaczne tanczyc
i spiewac
potworek
Post
by potworek » 5 Sep 2007, o 13:09
Mi się bardzo podobało na imprezie - zwłaszcza że jako członek stuffu mogłem sobię dokładnie pooglądac figurki
Figurki po prostu kozackie - byłem po prostu w szoku.
Większość moich fawortytów wygrała, tylko w odziale do WFB mój faworyt zajął drugie miejsce
mahon
Super Villain
Posts: 23961 Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:
Post
by mahon » 5 Sep 2007, o 13:22
dzień dobry Potworku
fajnie mieli 'staffersi', co?
-- Mahoń
Back in the garage with my bullshit detector
potworek
Post
by potworek » 5 Sep 2007, o 13:47
Racja, staffersi
wybaczcie
Mi się bardzo podobało, najbardziej przyjmowanie i oddawanie modeli
Takie... Fajne
Nameless
The Better Choice
Posts: 17415 Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:
Post
by Nameless » 5 Sep 2007, o 20:04
to chyba przekracza moje mozliwosci
Gildor
Posts: 1681 Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra
Post
by Gildor » 8 Sep 2007, o 15:44
A czy w YoungBloods trzeba startować z prawnym opiekunem? Tzw. Czy muszę np. przyjechać z rodzicem?
Szary
Posts: 1584 Joined: 7 Aug 2005, o 00:15
Location: Czestochowa/Krakow - Poland
Contact:
Post
by Szary » 8 Sep 2007, o 16:30
Nie. Malowanie figurek nie podlega jeszcze kuratele prawną pod żadnym względem (poki co:)) Więc śmiało startuj
Szary
Nameless
The Better Choice
Posts: 17415 Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:
Post
by Nameless » 8 Sep 2007, o 16:40
tyle, ze na niektorych imprezach organizatorzy wymagaja od nieletnich podpisanej zgody rodzicow. Tak bylo w przypadku Polconu, ktorego czesc stanowil polski GD.
mahon
Super Villain
Posts: 23961 Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:
Post
by mahon » 8 Sep 2007, o 21:21
Ale nic mi na razie nie wiadomo, żeby tak było na Bazylu...
-- Mahoń
Back in the garage with my bullshit detector