Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków
Gildor
Posts: 1681 Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra
Post
by Gildor » 3 Sep 2007, o 17:28
Aha dzięki. Gratuluje Kacperowi i całej ekipie Jolly Rogera. Czy ktoś jest w stanie powiedzieć gdzie następny GD będzie?
mahon
Super Villain
Posts: 23961 Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:
Post
by mahon » 3 Sep 2007, o 17:40
Do galerii GD wrzuciłem trochę fotek "nie wygranch" figurek.
Będzie jeszcze trochę....
A potem zdjęcia z imprezy....
-- Mahoń
Back in the garage with my bullshit detector
Gildor
Posts: 1681 Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra
Post
by Gildor » 3 Sep 2007, o 17:55
OK wszystko fajnie ale powiesz mi gdzie jest ta galeria??
mahon
Super Villain
Posts: 23961 Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:
Post
by mahon » 3 Sep 2007, o 18:04
GALERIA
a tu fotki wygranych prac:
LINK
-- Mahoń
Back in the garage with my bullshit detector
Gildor
Posts: 1681 Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra
Post
by Gildor » 3 Sep 2007, o 18:05
Wielkie dzięki... POZDRo
Slawol
Perpetuum Mobile
Posts: 6075 Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland
Post
by Slawol » 3 Sep 2007, o 18:05
Dzięki wielkie za zdjęcia
Widać, że jednak nasi potrafią malować i to bardzo porządnie
Gratuluję wszystkim udanej imprezy i oczywiście wyników w postaci statuetek
Pozdrawiam
Sławol
mahon
Super Villain
Posts: 23961 Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:
Post
by mahon » 3 Sep 2007, o 18:07
-- Mahoń
Back in the garage with my bullshit detector
Gildor
Posts: 1681 Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra
Post
by Gildor » 3 Sep 2007, o 18:13
Ok. Nie wiedziałem o istnieniu tej strony(jeżeli twój post był skierowany do mnie). Apropo Mahoń nie bądz taki.
Daj więcej fotek z młodej krwi.
mahon
Super Villain
Posts: 23961 Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:
Post
by mahon » 3 Sep 2007, o 18:28
są już wszystkie jakie mamy (chyba)
właśnie siedzę nad resztą zdjęć...
-- Mahoń
Back in the garage with my bullshit detector
Ana
Painting Mum
Posts: 3418 Joined: 9 Apr 2005, o 02:49
Post
by Ana » 3 Sep 2007, o 22:28
Gildor wrote: Apropo Mahoń nie bądz taki.
Daj więcej fotek z młodej krwi.
Prac było naprawdę niewiele. Pora roku mało sprzyjała przyjezdnym nastolatkom ... rok szkolny się zaczął ... no i nie każdy rodzic ceni hobby dziecka, a więc raczej to była Warszawska potyczka
-- Ańa