Wedle zalecen mahonia pisze na forum publicznym: Proponuje zorganizować jakies spotkanie zapoznawcze na Bazyliszku. Został rzucony pomysł żeby odbyło sie w niedziele. Proponuje umówić sie przed głównym wejściem lub gdzies przy konkursie malarskim. Czy jest wogóle ktoś chętny a jeżeli tak to zgłaszajcie jakieś propozycje.
No to wstępna propozycja:
spotkanie przy stoisku Jamy w niedziele godzina hmm np. 12. To tylko propozycja ale trzeba ustalić wkońcu termin. Rozumiem ze nameless będzie Ktoś jeszcze?
mozliwe ze zahacze o konkurs malarski a i spotkanie przy stoisku jest nieglupim pomyslem:) mialem znow cos zamowic z jamy ale tak to poczekam i zakupie na miejscu:] szykuje dwie prace na bazyla mam nadzieje ze zdaze chociaz z jedną:) no i mam nadzieje ze takze panowie przybedziecie z czyms godnym uwagi:) pozdrawiam