[PL] Figurki na poczatek

Tu możemy rozmawiać o ciekawych produktach przydatnych w naszym hobby, o tym co chcielibyśmy zobaczyć, co nam się nie podoba...
Post Reply
juszczynk
Posts: 55
Joined: 10 Dec 2012, o 18:15

[PL] Figurki na poczatek

Post by juszczynk »

Prosze o pomoc w wybraniu figurek albo pojedynczych modeli do malowania na poczatek . Dostalem figurki racham , ale sa zdecydowanie dla mnie za trudne poniewaz maja zbyt duzo detali :cry: .
Od razu mowie ze nie interesuja mnie figurki ze stajni GW bo nie chce malowac calych regimentow .

Dziekuje za pomoc i prosze o rozsadne propozycje :)
Grish
Posts: 207
Joined: 11 Apr 2012, o 11:34
Location: Będzin, Poland
Contact:

Re: [PL] Figurki na poczatek

Post by Grish »

Ze stajni GW nie musisz malować całych regimentów, wystarczy, że poszukasz blistra z pojedynczą figurką albo coś w pudełku. Może np. Dreadnought: http://www.games-workshop.com/gws/catal ... rod1080088
Jak nie chcesz wywalać worka złota na początku, to z pewnością znajdziesz gdzieś używanego, niepomalowanego za mniejszą kasę, niż nowy.
juszczynk
Posts: 55
Joined: 10 Dec 2012, o 18:15

Re: [PL] Figurki na poczatek

Post by juszczynk »

Nie czuje sie dobrze z duzymi modelami bo mnie oniesmielaja ze beda z poczatku zle wygladac wiec wole zaczac z blistrow . Znalazlem polski system z miare tanimi figurkami > http://allegro.pl/neuroshima-tactics-bo ... 64677.html . Mysle ze to bedzie dobrym wyborem na poczatek . Wiem ze reaper produkuje malo skomplikowane figurki , ale nagle zniknely z allegro i musze znalezc innego dostawce . Dzieki za propozycje cos poszukam i wrzuce niedlugo wipy na swoj watek na forum
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] Figurki na poczatek

Post by Marta »

Przejrzyj sobie dzial 'manufacturers' tutaj na forum. Znajdziesz tam bardzo duzo firm robiacych modele o rozym stopiu skomplikowania. Napewno znajdziesz cos dla siebie.

'eM
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

Re: [PL] Figurki na poczatek

Post by Demi_morgana »

Dużo przyjemniej maluje się EM4 lub Copplestone'a niż Neuro - sprawdz Combat Zone. Na żywca modele wyglądają dużo lepiej niż na fotkach a też bardzo przystępne cenowo :)
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Figurki na poczatek

Post by Slawol »

Marta wrote:Przejrzyj sobie dzial 'manufacturers' tutaj na forum. Znajdziesz tam bardzo duzo firm robiacych modele o rozym stopiu skomplikowania. Napewno znajdziesz cos dla siebie.

'eM
Jup. Do tego chciałem dorzucić http://www.coolminiornot.com. Masz tam podział na kategorie i producentów w galerii. Bardzo często przy danym modelu są podane nazwa oraz firma. A potem już tylko sklepy i szukanie ;)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
juszczynk
Posts: 55
Joined: 10 Dec 2012, o 18:15

Re: [PL] Figurki na poczatek

Post by juszczynk »

Dziekuje za wszystkie porady. Ferie sie zblizaja wiec napewno znajde czas na malowanie .
Post Reply