[PL] Warstadt by qc

Miejsce na prezentację i omawianie modeli, nad którymi ciągle pracujecie.
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat nie ukończonych modeli. Jeśli macie fotki gotowych prac, to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z WIPami.
sea.man
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 4867
Joined: 4 Sep 2008, o 17:58
Location: Munich, Germany

Re: [PL] Warstadt by qc

Post by sea.man »

ja bym krew zostawil taka jaka jest
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Warstadt by qc

Post by Slawol »

Banda ekstra, krew też bym zostawił.

Jedynie te plackowate mięśnie z tyłu mi wpadły w oko - środkowy model na 3-cim zdjęciu ;)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
banan
Posts: 106
Joined: 28 May 2006, o 11:09
Location: Wrocław, Poland

Re: [PL] Warstadt by qc

Post by banan »

Mięśnie troszkę plackowate momentami, no i trochę za intensywny ten niebieski jak dla mnie, ale na stole będą wyglądać kozacko. Podobają mi się te żółte szmaty, pro banda
my blog:
https://blobofpaint.github.io/

profiles:
puttyandpaint.com/blobofpaint
instagram.com/blobofpaint_minis/
coolminiornot.com/artist/blobofpaint
coolminiornot.com/artist/chiquita
quidamcorvus
Posts: 1078
Joined: 18 Apr 2009, o 18:15
Location: Żory/Katowice, Silesia, Poland

Re: [PL] Warstadt by qc

Post by quidamcorvus »

Szkielety i Upiory to kolejne, po Zombie i Ghoulach, modele Nieumarłych stronników do Warheim FS.

Umieszczone poniżej zdjęcia zrobiłem w namiocie bezcieniowym, niestety póki co uczę się obsługi tego ustrojstwa i szału na zdjęciach nie ma. Nie udało mi się ustawić poprawnego balansu bieli i kości wyszły bardziej żółte niż są w rzeczywistości. Mam nadzieję, że gdy na figurkach pojawi się więcej kolorów, barwy na zdjęciach będą bliższe rzeczywistości.

ImageClick to see full-sized image

Przy okazji zrobiłem także nowe zdjęcia pomalowanym wcześniej modelom Ghouli i Zombie.

ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image

Zobacz także na BLOGU.
Image
quidamcorvus
Posts: 1078
Joined: 18 Apr 2009, o 18:15
Location: Żory/Katowice, Silesia, Poland

Re: [PL] Warstadt by qc

Post by quidamcorvus »

Okazuje się, że Szkielety i Upiory służące w szeregach kompanii Nieumarłych do Warheim FS wymagają nieco więcej nakładów pracy niż przypuszczałem.

Po pomalowaniu kości zabrałem się za pancerze, tarcze oraz oręż i resztki szat, które okrywają kości Wygrzebańców. I o ile stalowe elementy uważam za skończone, to te z brązu wymagają jeszcze pokrycia patyną. Co do odzienie, to wybrałem barwy Altdorfu, Averlandu oraz Middenheim, przy czym niebieskie szaty i tarcze doczekają się najprawdopodobniej jeszcze białych/szarych pasów.

Szanowne państwo-draństwo ma jakiś pomysł na freehand na sztandarze?

Zdjęcia wyszły nieco przepalone - wciąż uczę się obsługi namiotu bezcieniowego - i nie wszystkie przejścia kolorów załapały się na zdjęciach, szczególnie dotyczy to żółtego, który wyszedł dość płasko. Następne zdjęcia zrobię także na jasnym tle, powinno być lepiej.

ImageClick to see full-sized image

Zobacz także na BLOGU.
Image
quidamcorvus
Posts: 1078
Joined: 18 Apr 2009, o 18:15
Location: Żory/Katowice, Silesia, Poland

Re: [PL] Warstadt by qc

Post by quidamcorvus »

Skończyłem malować figurki Szkieletów i Upiorów do Warheim FS. Pomalowałem drzewce włóczni i broni dwuręcznej, skórzane pasy i sakwy, klejnoty oraz zrobiłem patynę na elementach z brązu. Poprawiłem też kilka baboli, które wypatrzyłem na zdjęciach.

Pozostało jeszcze dokończyć podstawki i kolejni Nieumarli stronnicy będą gotowi.

I tak jak obiecałem w poprzednim wpisie, zrobiłem także zdjęcia na jasnym tle.

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
Image
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Warstadt by qc

Post by Nameless »

za czyste i za mocne te kolorki jak na trupy co spod ziemi wyszly. mnie to razi, nawet jesli ma byc blaskomiotne malowanie na stol.
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

Re: [PL] Warstadt by qc

Post by Demi_morgana »

Kto napisał że wyszły z ziemi? :roll:
:wink:
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
juszczynk
Posts: 55
Joined: 10 Dec 2012, o 18:15

Re: [PL] Warstadt by qc

Post by juszczynk »

Wole takie niz ta wizje z gw ktore sa nieme i bez wyrazu. Dobra robota
quidamcorvus
Posts: 1078
Joined: 18 Apr 2009, o 18:15
Location: Żory/Katowice, Silesia, Poland

Re: [PL] Warstadt by qc

Post by quidamcorvus »

Dzisiaj skończyłem malować modele Mrocznych Wilków do kompanii Nieumarłych w Warheim FS. Niestety czasu ostatnio nie miałem zbyt wiele, więc trochę to trwało. Do zrobienia pozostały jeszcze podstawki.

Więcej o malowaniu modeli Mrocznych Wilków szanowne państwo-draństwo będzie mogło przeczytać w kolejnych wpisach oraz w poradniku, który powinien ukazać się niebawem.

W rzeczywistości kości są nieco bledsze niż na zdjęciu, za to gnijąca skóra na zdjęciu wyszła całkiem dobrze. Modele zabezpieczyłem także lakierem bezbarwnym, odpowiednio matowym lub błyszczącym.

ImageClick to see full-sized image
Image
Post Reply