[PL] Ich Troje =D

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Ich Troje =D

Post by Maru »

"no proszę nie róbcie z nas pederastów .... "
nie moment to nie ten cytat .. :P
Oj Maru, pewnie Twój skalibrowany monitor stworzy niestrawną wersję dla mojego Ale chętnie to zobaczę i Marta się ucieszy
Do usług :)
ImageClick to see full-sized image
WODY MOGŁO BY BYĆ WIĘCEJ.
Niema Wody na pustyni !
Maru, Marta i jak widać ty - będzie musiało przeboleć...
etam sam se mogę cyknąć fotky :P

"bez uczucia i bez wahania, na ciśnij przycisk malowana, i siedząc w cieple i siedząc w dali czekaj aż pędzel wroga spali .... "
czy jakoś tak :P
http://www.youtube.com/watch?v=QDBNMbJ8 ... re=related

jak sie nad tym zastanowić to to jest Electro .. i to takie jakiego od dawna nie potrafią grać
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
sea.man
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 4867
Joined: 4 Sep 2008, o 17:58
Location: Munich, Germany

Re: [PL] Ich Troje =D

Post by sea.man »

Najbardziej podobaja mi sie twoje prezenty :) Pinokio jest pieknie kolorowy, a poniewaz to dziecinna tematyka wiec efket jest fantastyczny :clap:
Kocica jest pieknie wykonana, ale jestem pelen podziwu jak wpadlas na taki pomysl konwersji. Jak dla mnie mistrzostwo! Gratuluje wyobrazni :)
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Re: [PL] Ich Troje =D

Post by Ana »

Hehe "błota po pas" powiadasz Flameon? Następnego klienta od błota odeślę do Ciebie ;)

Fotka nie różni się zbytnio od Mahonia (myślę o nasyceniu).
Dzięki wielkie Maru!

@ Marta: Tak, zgadza się - to Pinocchio w komplecie z żuczkiem. Wreszcie znalazłam pretekst, żeby go pomalować. Dla siebie mi się nie chciało.

Też mi się wydaje, że zbyt nasycone fotki przeszkadzają przy pracach mających być w zamyśle realistyczne.

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze :D
Lada dzień pojawię się z dioramą. A póki co na blogu wpis z fotkami jak robiłam pustynną podstawkę (podobny sposób jak przy podstawce kocicy dla Maru)
-- Ańa

Image
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Ich Troje =D

Post by Maru »

Fotka nie różni się zbytnio od Mahonia
ja go zapamiętałem inaczej .. ale skoro powiadasz :lol:

a manawr z modelina ciekawy ... ja to robiłem z glinka ceramiczna na podstawie silikonu - pozwala sie by wyschła a potem z młotka :)
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
mr_Denial
Posts: 364
Joined: 28 Sep 2010, o 11:15

Re: [PL] Ich Troje =D

Post by mr_Denial »

Fajne te prezenty!

Dostałem pod Choinkę tego Pincho i świerszcza, strasznie fajne i pocieszne modele.
Mam jakiś pomysł, ale podejrzewam, że będzie to kolejne postanowienie noworoczne... na 2012 :D

Podoba mi się co zrobiłaś z ta laską, bo model mało wdzięczny, a fajnie wbiłaś w klimat
manga/anime, model trochę się ociera o Infinity. Tam w Nomadach są ze 2 panie kotkowe :)

Tyfus wygląda znacznie lepiej niż na Hussarze, więcej kolorów, bardziej nasycone, większy kontrast. Jest naprawdę dobry.
Post Reply