[PL] Konkurs Malarski 'Hussar 2011' - Warszawa 10.2011

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] Konkurs Malarski 'Hussar 2011' - Warszawa 10.2011

Post by przemo »

Obecność obowiązkowa :D
Camelson
Jarek Wędrowniczek
Posts: 406
Joined: 13 Dec 2008, o 22:49
Contact:

Re: [PL] Konkurs Malarski 'Hussar 2011' - Warszawa 10.2011

Post by Camelson »

no a jaaaaak! :D
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Konkurs Malarski 'Hussar 2011' - Warszawa 10.2011

Post by mahon »

nie odpuścimy!
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
sea.man
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 4867
Joined: 4 Sep 2008, o 17:58
Location: Munich, Germany

Re: [PL] Konkurs Malarski 'Hussar 2011' - Warszawa 10.2011

Post by sea.man »

obecność obowiązkowa :)
BTW
szkoda, że liczba kategorii nie wzrasta :(
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
Mike

Re: [PL] Konkurs Malarski 'Hussar 2011' - Warszawa 10.2011

Post by Mike »

Ktoś z Lublina się wybiera? Bym się chętnie podłączył.
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Konkurs Malarski 'Hussar 2011' - Warszawa 10.2011

Post by Nameless »

spytaj rakso i ignis, w zeszlym roku byli
Image
Ignis
Posts: 172
Joined: 8 Oct 2010, o 23:05

Re: [PL] Konkurs Malarski 'Hussar 2011' - Warszawa 10.2011

Post by Ignis »

Wybieramy się rzecz jasna. Jeszcze nie wiemy czy jedziemy ciapągiem czy samochodem. Jak już będziemy wiedzieć to się zgadamy.
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Konkurs Malarski 'Hussar 2011' - Warszawa 10.2011

Post by mahon »

ależ człowieku-kropka-morze, po co ci więcej kategorii? ty się lepiej zatroszcz o to, żeby wzrosła liczba prac, a nie kategorii! :twisted:
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
sea.man
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 4867
Joined: 4 Sep 2008, o 17:58
Location: Munich, Germany

Re: [PL] Konkurs Malarski 'Hussar 2011' - Warszawa 10.2011

Post by sea.man »

Więcej prac to oczywisty cel dla kazdego z organizatorow i uczestnikow. Szczegolnie gdy konkurs jest tak silnie zwiazany z naszym forum :)

Wieksza liczba kategorii zdecydowanie wplywa na wieksza liczbe zgloszen - zawsze ktos moze pomalowac cos wiecej do kolejnej kategorii. Jedyne co wieksza liczba kateg. powoduje, to to iz liczba zgloszen w poszczegolnych kategoriach jest mniejsza.

Rozumiem, ze jest to podyktowane argumentacja - wieksza wartosc ma wygrana w kategorii w ktorej bylo 20 prac, niz takiej w ktorej tylko 13. Jest tez druga strona medalu - wiele rzeczy różnych od siebie jest wrzucanych do tego samego worka - modele w wiekszej skali, pojazdy, potwory... Dlatego fajniej jak sie rywalizuje np. z samymi pojazdami - wszystko jest wtedy oczywiste oraz bardziej przyjemne.

Przykladowo wezmy oddzial - w pierwszej edycji byla kategoria oddział, zgłoszonych bylo chyba 6 prac. Tak to mało, ale to wcale nie oznaczało iż w późniejszych edycjach ma być równie mało(szczególnie, że to pierwsza edycja). Dodatkowo jakosc tych prac bylo na wysokim poziomie, ze pewnie bylyby w finale nawet przy 10 pracach. Teraz za to nic nie przemawia za tym aby nagle mialy sie pojawiac oddzialy w takiej ilosci aby zrobic dla nich osobna kategorie.

Wydaje mi się, że warto dać czas mniej popularnym kategoriom aby ludzie mieli tez jakos pewnosc ze za rok dana kategoria bedzie i mogli sie przygotowac.

To tylko moje 3 grosze :)
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Konkurs Malarski 'Hussar 2011' - Warszawa 10.2011

Post by mahon »

jak w którymś roku będzie np. 20-40 dużych modeli, to na pewno pomyślimy nad rozbiciema kategorii.

dla mnie dużo ciekawszy był Hussar 2010 niż konkursy, gdzie ledwie dawało się obsadzić podium.
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Locked