[PL] IV Wymiana Figurek Chest of Colors
Re: [PL] IV Wymiana Figurek Chest of Colors
no normalnie w tym roku Warzone jest na topie 
Re: [PL] IV Wymiana Figurek Chest of Colors
@Szczurek to drugie pudełko jak by było mi znane 
@
Marta miałem zrobić zdjęcia ale miałem problemy techniczne które mam nadzieję ze jutro już znikną i wrzucę z rana zdjęcie 
@Nameless figurka która malowałem, dotarła ? bo nie widziałem żeby odbiorca coś pisał w ang. części tematu ME
@
@Nameless figurka która malowałem, dotarła ? bo nie widziałem żeby odbiorca coś pisał w ang. części tematu ME
Re: [PL] IV Wymiana Figurek Chest of Colors
Juz wrzucilam fotki:D
Zrobilam sesyjke przed wyjazdem. Teraz tylko musze cyknac robocika od Sgr:D
m.
Zrobilam sesyjke przed wyjazdem. Teraz tylko musze cyknac robocika od Sgr:D
m.
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Twisted Brushes
Re: [PL] IV Wymiana Figurek Chest of Colors
Mam dokładnie ten sam problem!!IRKUCK wrote: @Nameless figurka która malowałem, dotarła ? bo nie widziałem żeby odbiorca coś pisał w ang. części tematu ME
Mój debiut w ME, model odprawiłem dzień przed terminem, co wieczór podprowadzam córce vaio żeby podczas ferii siedzieć na necie i wypatrywać informacji od odbiorcy .... a tu lipa! Chyba na dowód moich intencji po powrocie wrzucę tu skan z dowodu nadania. Specjalnie wysłałem poleconym priorytetem .... i co? .... geeezasss....
Cold "Strobe Light Network"
Re: [PL] IV Wymiana Figurek Chest of Colors
Poczta to zUo!!
nie dosyc ze pracuja wolno to jeszcze dostarczaja puzzle;/
Musialam sklejac prezencik w tylu miejscach ze koniec. Odpadlo wszystko co tylko moglo... chyba listonosze grali ta paczuszka w noge:(
Na szczescie udalo sie wszystko ladnie posklejac (chociaz nie wiem czy dokladnie tak jak wymyslil to Sgr)
m.
nie dosyc ze pracuja wolno to jeszcze dostarczaja puzzle;/
Musialam sklejac prezencik w tylu miejscach ze koniec. Odpadlo wszystko co tylko moglo... chyba listonosze grali ta paczuszka w noge:(
Na szczescie udalo sie wszystko ladnie posklejac (chociaz nie wiem czy dokladnie tak jak wymyslil to Sgr)
m.
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Twisted Brushes
-
Nameless
- The Better Choice

- Posts: 17415
- Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
- Location: Silesia, Poland
- Contact:
Re: [PL] IV Wymiana Figurek Chest of Colors
@Irkuck, Gazza - nie dostalem jeszcze potwierdzen. spokojnie, wazne ze wyslaliscie w terminie 
moja tez jeszcze nie doszla.
moja tez jeszcze nie doszla.
Re: [PL] IV Wymiana Figurek Chest of Colors
okej to czekamy na potwierdzenie 
Re: [PL] IV Wymiana Figurek Chest of Colors
do USA potrafią iść około 2 tygodni (niezależnie od tego, co pisze Poczta), więc na razie bez paniki.
za to ja dostałem figurkę właśnie z USA. LadyEyes zrobiła mi śliczny prezent! aż się chce startować do nowej wymiany figurek!
fotki pewnie jutro...
za to ja dostałem figurkę właśnie z USA. LadyEyes zrobiła mi śliczny prezent! aż się chce startować do nowej wymiany figurek!
fotki pewnie jutro...
-
Nameless
- The Better Choice

- Posts: 17415
- Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
- Location: Silesia, Poland
- Contact:
Re: [PL] IV Wymiana Figurek Chest of Colors
za to LadyEyes dostala figurke ode mnie
zdjecie jest juz w galerii.
dla zainteresowanych - list priorytet szedl do USA od 25 stycznia do 10 lutego. sami sobie policzcie
jeszcze 4 figurki...
dla zainteresowanych - list priorytet szedl do USA od 25 stycznia do 10 lutego. sami sobie policzcie
jeszcze 4 figurki...





