Och, kurczę, ta czerń na pierwszym modelu jest super! Twarze obu figurek takie właśnie blade, szarawe... Hmm...
No i ten fiolet! Świetny. Błękitne elementy trochę brudnawe mi się wydają, ale może to zamierzony efekt
Na tej drugiej figurce widać nierówne malowanie i cieniowanie. Niektóre elementy mają więcej kontrastu, inne mniej. Nie wiem, może chodziło Ci o odwzorowanie materiałów i imitowanie różnego pochłaniania światła? Enyłej - szara kiecka jest blada, mogłoby się tam w rowkach znaleźć więcej cienia. No ale można laska też biega po wulkanach i się kiecka ubrudziła
Mimo wszystko wszystkie modele jako całość wyglądają spójnie i przyjemnie się ogląda. Pojedynczo - cóż, można ponarzekać
