[PL] Warsztat m.ike'a

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Mike

Re: [PL] Warsztat m.ike'a

Post by Mike »

To i to :P
kacpero
Posts: 2287
Joined: 1 Dec 2005, o 16:27
Location: Poznan, Poland

Re: [PL] Warsztat m.ike'a

Post by kacpero »

podkresl zadrapania cieniutka jasna kreseczka na dolnej krawedzi i popracuj nad nitami bo jak je mahon zobaczy to Cie zje :) (cien dookola nitu i jasna kropeczka na samym nicie)
Stop competing with others. Start competing with yourself.
Image
Mike

Re: [PL] Warsztat m.ike'a

Post by Mike »

WiP dopiero :P zadrapania ledwo porobiłem.

I kolejny WiP:


ImageClick to see full-sized image
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] Warsztat m.ike'a

Post by przemo »

ciekawy kolor metalików

strasznie dużo prac zaczynasz ale nie kończysz. Może warto by było skupić się na jednym, domalować, dopracować każdy element ? Ja tak właśnie wolę robić. Co najwyżej mam jakiś drugi model - dla odskoczni jak już za długo pracuję nad jedną figurką. Ale to jak już Ci lepiej tak rób :)
Mike

Re: [PL] Warsztat m.ike'a

Post by Mike »

Muszę mieć tyle modeli bo szybko zaczynają mnie "denerwować" i muszę mieć jakąś odskocznię.
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Warsztat m.ike'a

Post by Maru »

Trochę inna rzecz. Zdjęcie robione w lightboxie, jak wyszło?
"out of focus"
jest kutkę nie ostre ale poza tym fotka fajna

malowanie .. kacper o już ci napisał co i jak z malowaniem

BSB - zakładam że to wczesny wip bo na razie to on w kierunku nurgla zmierza w podskokach .. albo skołował zbroje z miedzi i mu zaśniedziała - z ocena poczekam jakiejś dalszej fazy
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
https://maru.worldblogcafe.com/
Image
Wojto
Posts: 351
Joined: 2 Apr 2009, o 19:49

Re: [PL] Warsztat m.ike'a

Post by Wojto »

Też zaczynam dużo figsów i nie kończę :P A jak skończę to i tak nie potrafię robić fotek więc wam nie pokaże :P .

Co do samej figurki to fajny pomysł z tą podniszczoną miedzią .Zobaczymy jak się rozwinie .



Pozdrawiam
Zbuduj z nami nową lepszą ePolske
Wojto
Posts: 351
Joined: 2 Apr 2009, o 19:49

Re: [PL] Warsztat m.ike'a

Post by Wojto »

Sorry przypadkowo kliknołem i wysłało drugi raz . Proszę o usunięcie tego posta .
Zbuduj z nami nową lepszą ePolske
IRKUCK
Posts: 1993
Joined: 29 Aug 2005, o 14:20
Contact:

Re: [PL] Warsztat m.ike'a

Post by IRKUCK »

Fajnie wygląda pancerz jestem mocno ciekawy jaki będzie efekt końcowy ;)
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
Gildor
Posts: 1681
Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra

Re: [PL] Warsztat m.ike'a

Post by Gildor »

Ale fajnie się nazgul zapowiada!
Ta nowa poza jest Boska, czekam na finalne fotki :wink:
Image
Post Reply