[PL] Warsztat m.ike'a

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
kacpero
Posts: 2287
Joined: 1 Dec 2005, o 16:27
Location: Poznan, Poland

Re: [PL] Warsztat m.ike'a (Joe le Kan)

Post by kacpero »

Maru wrote:co do Orkasów - lepiej jest ale bardzo mało lepiej - zostaw je już bo zabrnąłeś w ślepa uliczkę i depczesz w kółko , do puki nie z czaisz co jest nie tak robiąc inny model do puty nie poprawiaj tych orków już, bo wiesz że dzwony bija ale nie wiesz w którym kościele :wink:
dokladnie - bierz sie za kolejny model i heja do przodu ;) a jak za jakis czas wrocisz do orkow to bedziesz widzial co jest nie tak :)
ja od soboty mam u siebie model ktory malowalem 1,5 roku temu dla kolegi do gry i jak go zobaczylem to zdebialem ;) jak ja moglem tak brzydko go pomalowac :P
Stop competing with others. Start competing with yourself.
Image
maciejrusztyn

Re: [PL] Warsztat m.ike'a (Joe le Kan)

Post by maciejrusztyn »

.sorry
Last edited by maciejrusztyn on 18 Jul 2010, o 10:36, edited 1 time in total.
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Warsztat m.ike'a (Joe le Kan)

Post by mahon »

Na przyszłość zanim takie coś napiszesz, poproś o zgodę moderatora lub administratora.
Choć nie popieram takiego zachowania, forum nie służy takiemu celowi.
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
maciejrusztyn

Re: [PL] Warsztat m.ike'a (Joe le Kan)

Post by maciejrusztyn »

Dobra... . I tak tych pieniedzy pewnie nie odzyskam wiec jesli Ci to Mahoniu przeszkadza to skasuje...
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Warsztat m.ike'a (Joe le Kan)

Post by mahon »

niech już zostanie, ale przy okazji jako ostrzeżenie na przyszłość dla innych: nie mam nic przeciwko pomaganiu w takich sprawach, ale wolałbym żeby ludzie najpierw zapytali o zgodę. tak byłoby uprzejmiej wobec innych użytkowników forum, którzy może nie mają ochoty czytać o takich sprawach.
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
maciejrusztyn

Re: [PL] Warsztat m.ike'a (Joe le Kan)

Post by maciejrusztyn »

Ok, rozumiem. Dzieki za pomoc jeszcze raz.
Mike

Re: [PL] Warsztat m.ike'a (Joe le Kan)

Post by Mike »

2 tygodnie przerwy w malowaniu przez wyjazd a później prawie tydzień przez stan zdrowia (kochana klimatyzacja.. :twisted: ).

Na początek szczurek:

ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
Skóra ledwo ruszona, na szacie się skupiłem.

Wilczek, dobra kolorystyka? Będzie księdzem.

ImageClick to see full-sized image

I rzut na metaliki
ImageClick to see full-sized image

I joe le Kan... skopsałem równo, niby dopiero początek malowania ale nie mam pojęcia jak ponaprawiać błędy.

ImageClick to see full-sized image


Zdjęcia nadal takie se ale dzis już dobrego światła nie mam, chyba tyłek czas ruszyć po żarówkę z masą diodek w środku.
maciejrusztyn

Re: [PL] Warsztat m.ike'a (szczur, wilk i żółta szafa)

Post by maciejrusztyn »

Na tym orkowym kanie zrób krawedziowanie i jakies zniszczenia pewnie pomoże. Na reszcie też brakuje kontrastów które nadadzą dynamiki tym modelom.
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Warsztat m.ike'a (szczur, wilk i żółta szafa)

Post by Maru »

o pogodzili sie już - dobrze :)

BTT
szczur - mdly - to główny zarzut - po prostu jest w mało ciekawym kolorze (nie chodzi o zmianę koloru a o schowanie innych odcieni w tej barwie )

marynata .. na wilkach z pesjsami sie nie znam .. - zrób krawędzie (ice blue)

puszka ... widzialeś jak nomik pomalował plecak małpy z Pulp city ?? (zakładam że nie )
https://img.photobucket.com/albums/v432/ ... erilla.jpg
pokmiń czy by tak nie pomalować tego żółtego :)
albo tak (to jes tak samo tylko skala wieksza /(
https://www.coolminiornot.com/pics/pics1 ... 83417f.jpg
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
https://maru.worldblogcafe.com/
Image
sea.man
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 4867
Joined: 4 Sep 2008, o 17:58
Location: Munich, Germany

Re: [PL] Warsztat m.ike'a (szczur, wilk i żółta szafa)

Post by sea.man »

szczur - szmatka mi się podoba, tylko że inne elementy modelu mogłyby być bardziej weksponowane, przez co figs byłby mniej "mdły". szczególnie mógłbyś kryształ bardziej odpicować
wolf priest - zapowiada się super, ciężko określić co jest już skończone a co mam nadzieję, że nie ;) krawędziowanie spowoduje, że będzie on mniej stonowany niż jest, a moim zdaniem tutaj się fajnie to prezentuje
puszka - Maru chyba dobrze radzi :)
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
Post Reply