dokladnie - bierz sie za kolejny model i heja do przoduMaru wrote:co do Orkasów - lepiej jest ale bardzo mało lepiej - zostaw je już bo zabrnąłeś w ślepa uliczkę i depczesz w kółko , do puki nie z czaisz co jest nie tak robiąc inny model do puty nie poprawiaj tych orków już, bo wiesz że dzwony bija ale nie wiesz w którym kościele
ja od soboty mam u siebie model ktory malowalem 1,5 roku temu dla kolegi do gry i jak go zobaczylem to zdebialem



Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
