Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Maru wrote:przeczytaj co Bohun pisał o czerwieni i spróbuj zastosować ... (wersje uproszczoną .. )
albo wreszcie skorzystaj z rady Mahonia i zrób te krawędzie
A gdzie Bohun pisał o czerwieni? O jakiś tutorial chodzi?
Czerwony zacznij np o Red Gore albo scab red i idz w kierunku blood red, potem rozjasniaj zoltym ( z bialym bedzie...kiepsko ) Ale ogolnie narazie wyglada dobrze, popraw te lancuchy miedzy jego nogami, dodaj cos ( rdza?bloto? ) I rob blacklining, bo cos tutaj go nie widze, a na tym zlocie by sie przydal w kilku miejscach