[PL] Galeria Gildora
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Re: [PL] Galeria Gildora
... bo za nieczyszczenie bagnetów z pewnością dostaliby karę.
Re: [PL] Galeria Gildora
Boss tych ziomków. Nie wiedziałem jak go wyróżnić więc namalowałem taki paski na spodniach, Chciałem żeby nie rzucały się w oczy żeby nie wyglądał jak pajac. Praca skończona ale wszelkie pomysły na jej udoskonalenie są mile widziane.
Miłego dnia.
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Miłego dnia.
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Re: [PL] Galeria Gildora
to znowu wygląda na Wip a
oczy - maximys wytrzeszczus
kolory na spodniach - rozmydlone po maxie (rozmydlenie ma swoje zalety ale i sporo wad )
rzekł bym że brakuje temu modelowo "definicji"
brak mu cieni i świateł są tylko półcienie
oczy - maximys wytrzeszczus
kolory na spodniach - rozmydlone po maxie (rozmydlenie ma swoje zalety ale i sporo wad )
rzekł bym że brakuje temu modelowo "definicji"
brak mu cieni i świateł są tylko półcienie
Re: [PL] Galeria Gildora
dziwnie wygladaja te paski.. idą one pionowo w doł, a nie wzdłuz nogawki.. moze tak mialo byc, nie wiem, ale ja bym to przemalował 
Re: [PL] Galeria Gildora
ja tylko szybko zapytam czy te oddziały nosiły pasiaste spodnie?
-
Nameless
- The Better Choice

- Posts: 17415
- Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
- Location: Silesia, Poland
- Contact:
Re: [PL] Galeria Gildora
jak widac, spodnie z paskami maja historyczne uzasadnienie. a mowia, ze dresy to nic z nauki nie korzystaja.
Re: [PL] Galeria Gildora
@Nameless: 
Mnie też przeszkadza wytrzeszcz. Brakuje linii rzęs, albo cienia między brwiami a rzęsami, albo i tego i tego
No i paski powinny iść wzdłuż nogawki, to też racja - cenna uwaga. Przecież nawet kant w spodniach prasuje się po linii prążka - no ale mogłeś nie zdawać sobie sprawy z takiej konstrukcyjnej wtopy, bo w Twoim wieku paski nosi się głównie z boku nogawki
(to żaden przytyk - każdy wiek rządzi się swoimi prawami)
Rozmycie i nieostrość tych prążków też mi przeszkadza.
Powinieneś bardziej przemyśleć konsystencję farby - nie do wszystkiego nadaje się rozwodniona farba.
Od tego cały model wygląda jak wykapany w wash'u, albo w bejcy
Mnie też przeszkadza wytrzeszcz. Brakuje linii rzęs, albo cienia między brwiami a rzęsami, albo i tego i tego
No i paski powinny iść wzdłuż nogawki, to też racja - cenna uwaga. Przecież nawet kant w spodniach prasuje się po linii prążka - no ale mogłeś nie zdawać sobie sprawy z takiej konstrukcyjnej wtopy, bo w Twoim wieku paski nosi się głównie z boku nogawki
Rozmycie i nieostrość tych prążków też mi przeszkadza.
Powinieneś bardziej przemyśleć konsystencję farby - nie do wszystkiego nadaje się rozwodniona farba.
Od tego cały model wygląda jak wykapany w wash'u, albo w bejcy
Re: [PL] Galeria Gildora
przepraszam bardzo... włefisci po 60 tez noszą drechy 






