[PL] Czy mozna sie przylaczyc? Box of Brushes!

Podstawowe zasady naszego forum, odpowiedzi na częste pytania, oraz kwestie dotyczące strony.
Naxoris

Post by Naxoris »

Rozumiem, dzięki za info, ale myślę że moje "prace" nie będą tu pasowac ze względu na moje małe doświadczenie... pytalem z ciekawości i dziękuję za info :)
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

Post by Demi_morgana »

Naxoris wrote:Rozumiem, dzięki za info, ale myślę że moje "prace" nie będą tu pasowac ze względu na moje małe doświadczenie... pytalem z ciekawości i dziękuję za info :)
e tam - co to za szerzenie defetyzmu w szeregach? :army: :wink:
nie przejmuj sie brakiem doswiadczena: rejestrujac sie mozesz tylko zyskac :)
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
-ACME STUDIO-
formerly el_kornikus
Posts: 99
Joined: 8 Jun 2005, o 15:09

Post by -ACME STUDIO- »

jestem za
bombowy pomysl

rozumiem ze dalej mam rozmawiac z Anią
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

jeśli tylko wolalbys sie przeniesc to lap ja na GG albo PMnij do niej
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
dead
Posts: 998
Joined: 19 Oct 2005, o 23:41
Location: Wejherowo
Contact:

Post by dead »

Naxoris wrote:Rozumiem, dzięki za info, ale myślę że moje "prace" nie będą tu pasowac ze względu na moje małe doświadczenie... pytalem z ciekawości i dziękuję za info :)
Ty lepiej koncz tego pegaza i slij do mnie ... Porobimy foty i zamiescimy na forum do oceny ;)

A tak wogule to juz koncze pierwsze figsy do BofBa
Galharen
Posts: 1031
Joined: 25 May 2005, o 10:28
Location: Poznań / Poland
Contact:

Post by Galharen »

Pomysł bardzo dobry i oczywiście go popieram.
zawsze brakowało mi miejsca, gdzie można by podyskutować z najlepszymi malarzami w Polce w jednym mijescu, a nie skakać po kilkudziesięciu forach.
Myślę również, że prace i ew. nicki na forum moglibyśmy podpisywać swoimi imionami/nazwiskami - oczywiście jeśli nikomu taki ,,brak prywatność" by pasował.
Idea sprzedaży pzredmiotów na ebay'u poprzez was też jest ciekawa, tym bardziej, że osobiście nie mam tam konta.

Aniu - mógłym prosić o szczegóły na pm'a też?
Zly

Post by Zly »

Moj pierwsze post na CoC i do pomyslu zapalam sie bardzo. Dodatkowym powodem jest patronat Ani - sporo nauczylem sie z Twojego SW Runepriesta:-)
Galharen
Posts: 1031
Joined: 25 May 2005, o 10:28
Location: Poznań / Poland
Contact:

Post by Galharen »

Serdecznie witamy.
Jak widać chętnych i aprobujących idee jest sporo.
hashmallum

Post by hashmallum »

Aloha i czolem zalogo Cofc ;)

Pewnie zaraz sie zwala gromy na moja glowe , ale co tam , troche krytyki pomyslu chyba nie zaszkodzi , o ile wogole krytyka jest dopuszczalna :roll:

Wiec moja uwaga ondosnie calego projektu jest taka - z calym szacunkiem dla Mahonia , z jednej strony fajna inicjatywa "let`s play together" z drugiej "wpadnijcie a my wyciagniemy stamtad murzynow i przytniemy kaske", szczerze mowiac nie bardzo wiem co o tym myslec.
Tak to przynajmniej wyglada po poscie Demi i Any ;)
Wiem ze wam jecze , ale to taki 'wilk w skorze owczej' moim zdaniem ;)

Taka mala tylko uwaga ;) Pisze jak to wyglada z zewnatrz...

Tak pewnie zaraz sie posypia posty typu 'No cos Ty , przeciez my chcemy dobrze i wogole zjednoczyc i walczyc' blah blah blah , Doktor Judym umarl , a czasy sie zmienily.
Uwazam, ze do takiego celu powinno byc zalozone/wykorzystane neutralne forum ; cos w stylu - po pracy z chlopakami na piwo do baru- a nie pijemy w miejscu pracy.

Tyle odemnie.
Pozdrawiam i zycze sukcesow

Hash

Edit:

Tak gwoli naswietlenia kwestii ktora mnie najbardziej zirytowala:
Poza tym niektórzy pytają jak mozna do&laczy do CofC - no wiec Box of Brushes pozwoli im zobaczyc co mniej wiecej robimy

Czytaj nie przyjmiemy Cie bo jestes za slaby, ale mozesz malowac,a my sciagniemy od Ciebie odpowiedni procent
a sobie nie nabruzdzimy bo bedziemy sprzedawali jako box of brushes!
(jezeli takie cos planujecie to po co owijac w bawelne? szczerosc przeca wazniejsza, a nie kombinowanie)

Bo jakby co to nie ejstes wogole w CoC :)

Moze doszukuje sie jakiegos spisku i wogole mam obsesje maniakalno depresyjna , jednak tak to wyglada ;)
Fajny marketing , fajny pomysl, jednak uwazam to za imprezke zabardzo 'jednokierunkowa'. Spolecznosc powinna byc budowana na troszku innych zasadach
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

Cześć i fajnie że w ogóle napisałeś :)
Pewnie zaraz sie zwala gromy na moja glowe , ale co tam , troche krytyki pomyslu chyba nie zaszkodzi , o ile wogole krytyka jest dopuszczalna Rolling Eyes
Oczywiście jest dopuszczalna :) a gromy sypać się nie powinny. Bo niby dlaczego? Masz prawo napisać jak to odbierasz, a my mamy prawo wyjaśniać. Prawda?
Doktor Judym umarl , a czasy sie zmienily.
To fakt, ale nie muszisz doszukiwać się wszędzie podtekstu komercyjnego.
Jeśli nie znasz idei powstania CofC to już Ci wyjaśniam - od lat chciałem prowadzić stronę o figurkach i zgromadzić ludzi, którzy podzielaliby taki zamiar.
Oczywiście, że malarze i rzeźbiarze z CofC robią zamówienia - jeśli chcą. Nie ma obowiązku, nie ma przymusu...

Co dla CofC przyjdzie z powstania BofB? Przede wszystkim poszerzenie galerii, a - jak pisałem - naszym celem jest stworzenie ciekawej i w miarę rozległej galerii polskich malarzy. Nigdy nie broniliśmy innym grupom pokazywania swoich prac a nawet informowania, że są one na sprzedaż - zrozum, nie wszystko w życiu robi się dla pieniędzy.

Większa galeria - więcej do oglądania dla potencjalnych gości, więcej do komentowania na forum... Dla nas frajda.
A dla BofBowców - miejsce do prezentowania swoich prac, a dla niektórych z nich możliwość sprawdzenia czy chciałoby się im angażować w taki sposób jak CofCowcy. Nie jesteśmy zatem całkiem bezinteresowni, ale tym razem nie chodzi o pieniądze :D
Zamówienia czy aukcje? Jeśli ktoś chce... Przecież nie ma przymusu, więc trudno oczekiwać, że nastawiamy się na robienie na kimś kasy (zwłaszcza przymuszanie go do tego).
Pozdrawiam i zycze sukcesow
A dziękuję dziękuję :)
Czytaj nie przyjmiemy Cie bo jestes za slaby, ale mozesz malowac,a my sciagniemy od Ciebie odpowiedni procent
a sobie nie nabruzdzimy bo bedziemy sprzedawali jako box of brushes!
Tu się jednak mylisz. Zobacz sobie prace w galeriach CofC - prezentujemy zupełnie różne style i poziomy. Uważamy to za fajne i dobre.
Poza tym dobór ludzi do CofC nigdy nie był dyktowany tylko jakością ich prac, ale także ich aktywnością, sposobem zachowania, oraz odrobiną "prywaty" - czyli dobieraliśmy takich ludzi z jakimi dobrze się czuliśmy :)

Podstawową różnicą CofC i BofB nie będzie jakość, bo niektórzy z malarzy BofB przezentują nie gorszy poziom od ogółu CofC, ale aktywność w życiu grupy i forum. Niektórzy nie mają tyle czasu albo zapału żeby siedzieć na forum godzinami i się udzielać, więc stworzyliśmy dla nich inną formułę.

Szczerze mówiąc nie liczymy na to, że ludzie z BofB od razu rzucą się na zamówienia i aukcje. Przede wszystkim dlatego, że z tego co widzę, to sa to ludzie, którzy malują głównie dla siebie i ewentualnie znajomych. Malują na tyle mało, że raczej nie spodziewam się, żeby chcieli pozbywać się swoich prac...
(jezeli takie cos planujecie to po co owijac w bawelne? szczerosc przeca wazniejsza, a nie kombinowanie)
Wydaje mi się, że odbierasz to fałszywe wrażenie przede wszystkim dlatego, że nie znasz nas wystarczająco dobrze. Nie zamierzamy tworzyć ani osobnej strony dla BOfB, ani osobnego profilu sprzedawcy - zwłaszcza że liczę się z tym, że prace niektórych BofBowców mogłyby zawstydzić niejednego CofCowca :P
Tak więc nie będziemy tworzyć dwóch osobnych bytów: dobrego CofC i niedobrego BofB. Zresztą - zobaczysz sam :)
hashmallum wrote:Moze doszukuje sie jakiegos spisku i wogole mam obsesje maniakalno depresyjna , jednak tak to wyglada ;)
Fajny marketing , fajny pomysl, jednak uwazam to za imprezke zabardzo 'jednokierunkowa'. Spolecznosc powinna byc budowana na troszku innych zasadach
zgadza się - spisku się bardziej doszukujesz niż trzeba. zasady są właśnie proste: nie oczekujemy za wiele - chcesz to coś robisz, nie chcesz - nie robisz. za to dostajesz możliwość prezentowania swoich prac u nas.

czy to "murzyństwo"? nie sądzę. co innego gdyby odbywało się to na zasadach: "jesteś w BofB to rób za nas czarną robotę". Tym czasem nic takiego nie ma miejsca - chcesz robić coś to rób, nie chcesz - nie rób.

wydaje mi się, że potencjalny BofBowicz nie musi dawać z siebie za wiele.
spisek powiadasz? nie sądzę... :roll:

Kończąc - liczę, że wkrótce i Ty i ja zobaczymy, czy uda się stworzyć takie BofB jak chcieliśmy :) Mam nadzieję, że teraz sprawa jest trochę czytelniejsza :)
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Locked