[PL] WIPy Namelessa

Miejsce na prezentację i omawianie modeli, nad którymi ciągle pracujecie.
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat nie ukończonych modeli. Jeśli macie fotki gotowych prac, to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z WIPami.
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

[PL] WIPy Namelessa

Post by Nameless »

zrobilem ostatnio pare fot tego co maluje wlasnie :) a jak juz zrobilem, to pomyslalem ze pokaze ;)

Image

kilka jeszcze TUTAJ
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
JerzyK
Posts: 601
Joined: 13 Oct 2009, o 09:20
Location: Krakow

Re: [PL] WIPy Namelessa

Post by JerzyK »

Wow, ale rozbudowana dioramka :clap: Wydaje mi się, że to drzewo jest za wysokie w stosunku do całej kompozycji. Połowa obecnej wysokości byłaby w sam raz.
I co jest przewodnim tematem scenki? Na pierwszy rzut oka zdaje się, że podglądacz obserwuje rozbierającą się panienkę :P
juszczynk
Posts: 55
Joined: 10 Dec 2012, o 18:15

Re: [PL] WIPy Namelessa

Post by juszczynk »

tak jak wyżej drzewo jest troche zbyt duże przez to dominuje na pierwszy rzut oka :) Zapowiada się bardzo fajnie i czekam na więcej :)
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] WIPy Namelessa

Post by przemo »

No Panie! Z daleka wygląda bardzo dobrze! :clap: Na zbliżeniach poszczególnych modeli przejścia prezentują się już gorzej, ale fotką całej dioramy zrobiłeś na mnie wrażenie :)
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] WIPy Namelessa

Post by Nameless »

JerzyK wrote:Wow, ale rozbudowana dioramka :clap: Wydaje mi się, że to drzewo jest za wysokie w stosunku do całej kompozycji. Połowa obecnej wysokości byłaby w sam raz.
I co jest przewodnim tematem scenki? Na pierwszy rzut oka zdaje się, że podglądacz obserwuje rozbierającą się panienkę :P
drzewko - tak sie spodziewalem uwag co do rozmiaru, ale jakos chcialem takie stare, wyrosniete drzewo pokazac.
temat scenki - nie narzucam, podoba mi sie twoja koncepcja ;)

@przemo - tia, to bedzie kolejna z prac bez super-duper przejsc. ale powstaje dosc szybko, a fun jest, to sie teraz dla mnie liczy.
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] WIPy Namelessa

Post by przemo »

Fun jest najważniejszy! :) Widzę, że ostatnio coraz bardziej idziesz w stronę dioram. Skoro to Cię bardziej pociąga, to może pomyśl o jakichś jeszcze większych kompozycjach, z większą liczbą modeli? Wydaje mi się, że mógłbyś się w tym odnaleźć i trochę zdziałać w tym temacie :)
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] WIPy Namelessa

Post by Slawol »

Tak, utwierdzam się w przekonaniu, że Nameless ma talent do komponowania podstawek, zgadza się :)

Drzewko za długie, tu też popieram, ale ten rozłożysty korzeń to rewelacyjny jest!
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
quidamcorvus
Posts: 1078
Joined: 18 Apr 2009, o 18:15
Location: Żory/Katowice, Silesia, Poland

Re: [PL] WIPy Namelessa

Post by quidamcorvus »

Mi tam wysokość drzewa nie przeszkadza. Byle tylko żadem smok skrzydłem w pień nie przyłożył, bo tragedia będzie ;)

A praca zapowiada się bardzo fajnie. Czekam na aktualizacje :)
Image
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] WIPy Namelessa

Post by przemo »

Ładne drzewo ! :)
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] WIPy Namelessa

Post by Nameless »

znow wrocilem do malowania :)

Image
Image
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Post Reply