[PL] Warsztat upartego pędzla

Miejsce na prezentację i omawianie modeli, nad którymi ciągle pracujecie.
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat nie ukończonych modeli. Jeśli macie fotki gotowych prac, to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z WIPami.
Post Reply
Wojto
Posts: 351
Joined: 2 Apr 2009, o 19:49

[PL] Warsztat upartego pędzla

Post by Wojto »

Hej !

Ostatnia podjąłem się malowania bądz tworzenia od podstaw wielu projektów . Oto kilka z nich

Amon Hen :?:
Pierwszy jaki chce zaprezentować ma być w przyszlości małą dioramką przedstawiająca uruk-hai w ładnej leśnej scenerii.Pomysł zrodził się z chęci pomalowania modeli które zalegają w pudełkach już od bardzo długiego czasu .Tak się złożyło , że jestem bardzo łasy na wszystkie modele kolekcjonerskie bądz te które trudno zdobyć , toteż mam na prawdę tony różnych trudno dostępnych figurek z LOTR'a .Charakteru nie zmienie , ale mogę nadać moim skarbom trochę więcej życia 8)

Szukałem zdjęcia które oddawałoby inspiracje która zrodziłą się w mojej glowie podczas wstępnego planowania .Myślę że to przedstawione niżej calkiem dobrze oddaje mój zamysł .
ImageClick to see full-sized image


Zaznaczam , diorama nie miała być z serii : "koks,******,lasery" , tylko po prostu ładnie prezentować modele
Teraz kilka zdjęć z bardzo pierwotnego stanu projektu :arrow:
1)
Image
2)
Image
3)
Image

Oficer Gwiezdnej Floty(tytuł roboczy)

Oficer , nie ma długiej i "fascynującej" historii tworzenia .To po prostu model malowany dla przerwania monotonii nauki biologii :bonk:
1)
Image
2)
Image
3)
Image
4)
Image

A tu jeszcze podstawka , myślę nad tym aby coś jeszcze do niej dodać , ale nie mam pomysłu co . Jakieś propozycje ?
5)
Image


Zapraszam do dzielenia się swoimi pomysłami w komentarzach


Pozdrawiam !

Wow ! Przepraszam najmocniej za ten podwójny temat , niespostrzegłem tego starego i założyłem nowy :(
Last edited by Wojto on 20 Jan 2013, o 20:30, edited 1 time in total.
Zbuduj z nami nową lepszą ePolske
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Warsztat upartego pędzla

Post by Maru »

e rozmnorzyły ci sie tematy - poczekam z komentowaniem aż będzie istniał jeden :)
- mniej sprzątania
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Warsztat upartego pędzla

Post by Nameless »

ale mu ktos oczy podbil...
a podstawka moze juz ok? czasem warto mniej dac a bardziej wyeksponowac figurke. ja akurat zazwyczaj wole duze na podstawce miec, ale to juz sobie sam musisz wykombinowac.
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
sea.man
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 4867
Joined: 4 Sep 2008, o 17:58
Location: Munich, Germany

Re: [PL] Warsztat upartego pędzla

Post by sea.man »

Pancerz bardzo fajnie wyglada. Wydaje mi sie tylko, ze te biale dolne krawedzie w odpryskach sa zbyt grube.
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Warsztat upartego pędzla

Post by Maru »

nu to tak
lotr - czeka cie ase roboty przy podstawce bo to ona musi zbudować klimat tego zdjęcia z prezentacji - proponuję jakiś OSL strzelić - że niby słońce prześwieca przez liście czy jakoś tak

Gwardzista straszne niebieski i jakie wielkie zadrapania
podstawka rudo czerwona ? zgadłem ??
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
Post Reply