[PL] Adaskowe kolorowanki

Miejsce na prezentację i omawianie modeli, nad którymi ciągle pracujecie.
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat nie ukończonych modeli. Jeśli macie fotki gotowych prac, to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z WIPami.
Post Reply
Adasko
Posts: 127
Joined: 9 May 2010, o 15:52
Location: Września, PL

[PL] Adaskowe kolorowanki

Post by Adasko »

Witam wszystkich!
Po wielu latach "zabawy" w bitewniaki i prawie 3 latach czytania CofC (i wzięciu udziału w zeszłorocznym ME, z czego jestem bardzo dumny) czas założyć swoją galeryjkę. Jest to związane z tym, że jednym z planów na 2013 rok (po powrocie z długiej przerwy w malowaniu) jest w końcu wziąć się "bardziej" za malowanie. Obecnie stoję na czymś takim: http://adasko-miniatures.blogspot.com/ (mała kryptoreklama bloga, ale po prostu jest tego za duzo zeby wszystko przeklejac tu naraz). Komentarze, bluzgi i porady mile widziane. :)
Pozdrawiam.

Adasko
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] Adaskowe kolorwanki

Post by Marta »

Moja rada:
Wybierz kilka ostatnich projektow, tych najbardziej reprezentujacych Twoj poziom, i jednak wrzuc je tutaj. Ludzie z natury sa leniwi (mnie wliczajac);p Znacznie wiekszy odzew uzyskasz jak nie beda musieli klikac na link, przechodzic na nastepna strone i dopiero tam szukac prac, doczytujac przy okazji ktora jest nowa a ktora nie;] A tak wrzucisz swoje najlepsze dziela, pokrotce je opiszesz i ludzie nie beda mieli wymowki, zeby nie komentowac

pzdr

'eM
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Adaskowe kolorowanki

Post by Nameless »

dokladnie :) czekamy na foty, a potem sie za ciebie wezmiemy ;)
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Post Reply